UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • emma911 Admin ponaglam pytanie. Oczekuję jakiejś odpowiedzi. Próbujecie wybielić pana Adama i jego bezczelne wypieranie się? licząc że po czasie FM zapomni o tym przekręcie ? który pewnie nie był jedyny z jego strony? No puki ja żyję to raczej temat nie uschnie. I proszę mnie źle nie zrozumieć ponieważ każdy błędy popełnia ale to czego nie potrafię zaakceptować to jawne wypieranie się tego gdzie było zdjęcie zrobione nie wspomnąć już o drwiących komentarzach które dane mi było kiedyś usłyszeć podczas wernisażu na temat " gniotów" na FM i tego jakie śmieci ludzie tu wrzucają. Tak tak Panie Adamie - słyszałam to na własne uszy. Może dlatego jestem taka cięta na Pana bo nie znoszę hipokryzji. I na pewno nie przyjdę na ten wernisaż bo rzygać mi się będzie chciało od patrzenia jak Pan odbiera kolejny kalendarz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    emma911(2016-01-15)
  • Słuszne słowa, Pan Adam powinien być zdyskwalifikowany, bo wręczenie kalendarza to jest przyzwolenie do nieuczciwości.
Reklama