UWAGA!

Wernisaż wystawy Fotka miesiąca 2015

 Elbląg, Autorem okładkowego zdjęcia jest Michał Kuna
Autorem okładkowego zdjęcia jest Michał Kuna

W najbliższy wtorek, 19 stycznia o godz. 18, w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbędzie się wernisaż wystawy Fotka Miesiąca 2015. Już 9. raz spotkamy się, żeby obejrzeć najładniejsze zdjęcia minionego roku zrobione przez naszych Czytelników. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tych wyjątkowych chwil razem z nami, w roku 15-lecia portEl.pl

Wśród nadesłanych w 2015 roku fotografii jest wiele interesujących prac, niestety – z przyczyn technicznych tylko część możemy pokazać na wystawie. Do zaprezentowania w CSE Światowid wybraliśmy ponad 70 fotografii autorstwa aż 30 miłośników "pstrykania".  Konkurs Fotka miesiąca stanowi doskonałą promocję Elbląga i regionu - już po raz dziewiąty wydaliśmy również kalendarz portElu z wybranymi zdjęciami z konkursu. Wszystkie zamieszczone w nim zdjęcia znajdą się na wystawie.
       Tradycyjnie na tę okazję na wszystkich przybyłych na wernisaż czekał będzie pyszny tort. Pełnoletnich poczęstujemy również lampką wina i z dumą zaprezentujemy wystawę fotografii wybranych w konkursie.
       Zapraszamy Czytelników, autorów wszystkich (nie tylko wybranych w tym roku) fotografii. Zabierzcie ze sobą bliskich, rodzinę i znajomych. Liczymy na Waszą obecność. Zapraszamy we wtorek, 19 stycznia o godz. 18 do CSE Światowid. Wystawę będzie można oglądać do końca lutego na I i II piętrze.
      
       Zobaczcie, jak kalendarz portElu wygląda w tym roku.
      
Redakcja i Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I teraz panie Włodku trochę krytyki: Jedno zdjęcie tylko wskazuje na to że to nasze rejony. Po co więc zapis w regulaminie konkursu że zdjęcia muszą być wykonane na terenie dawnego woj. elbląskiego ? Bardzo monotematyczny kalendarz. Najlepiej chyba wyszła okładka, Tolkmicko i kawałek muru.
 • Piękne foty
 • Które zdjęcie z kalendarza przedstawia Elbląg?
 • No właśnie. Nic charakterystycznego :(. Cienki wybór Redakcjo...
 • Tegoroczny kalendarz jest poniżej krytyki. 1 może 2 dobre zdjęcia. Nigdy nie byłam w stanie pojąć czemu świetne zdjęcia nie mogą wyjść z poczekalni? Zdjęcia są nie trafione, nie estetyczne, nie wnoszące żadnej wartości artystycznej. nie mówiąc już nic o żadnym przekazie.
 • Nie ma Borów Tucholskich pana Adama ? Łeeee lipa. .. ..
 • Świetne zdjęcia, fajny konkurs tylko komentujący jacyś tacy dziwni.
 • Powinniśmy się cieszyć że taki konkurs z tradycją jest organizowany w naszym mieście przez PortEl. Ciągle pojawiają się jakieś dziwne komentarze niepotrzebnie-co do zdjęć no cóż. .. starajmy się robić lepsze zdjęcia, a komisja wybierze najlepsze.
 • Chętnie bym podyskutował. Jak łatwo wszystko skrytykować nie podpisując się.
 • admin Myślę, że naszym Czytelnikom należy się wyjaśnienie - do stworzenia kalendarza potrzebne są pliki źródłowe w wysokiej rozdzielczości. Od uczestników konkursu dostaliśmy tylko część plików, o które prosiliśmy.
 • Polemizowałbym na ten temat. Znam co najmniej 3 osoby które wysłały zdjęcia i one się nie ukazały. Zdjęcia na wernisażu i w kalendarzu mają chyba podobną jakość?
 • Ja dostałem prośbę o wysłanie zdjęcia do kalendarza jednego dnia, a w dniu następnym identyczną prośbę o jeszcze jedno zdjęcie. Drugiego dnia prośbę o parę zdjęć dostały też inne osoby które znam. W kalendarzu tylko fota z tego pierwszego razu - po prostu tekst prośby był jednakowy, pisało o kalendarzu i wystawie.
Reklama