UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do wszystkich malkontentów i krytykantów. .. .Proszę podjąć próbę doktoratu. .. .z czegokolwiek!! Zobaczycie jak to jest. Na pewno nie ma tu polityki!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    doktor(2021-12-09)
  • @doktor - Doktorat kiedyś i dziś to jak niebo a ziemia. Tytuły się dziś mocno zdewaluowaly. Pamiętam z moich studiów, że wielu wykładowców w wieku 50 i więcej lat miało tytuły doktora, bo nie było łatwo je uzyskać. Hashtagi: #B1
  • @doktor - Błagam. .. .komu te bzdury. .. 20 lat temu zapewne było jak najbardziej naukowo dziś to zupełnie inny świat. Przypomnijcie sobie pewnego posła od tego co z penisem w telewizji występował jak w trybie "nadzwyczaj szybkim"zrobił i mgr i dr prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Kat_Na_Idiotów(2021-12-10)
  • @doktor - Można! Znam doktorów którzy pisali prace naukowe mniej wartościowe niż lic. Doktorat doktoratowi nie jest równy, to ja porównać absolwenta renomowanego liceum i podrzędnego liceum w którym zdawalność egzaminów jest na poziomie 30% Nie umniejszam pracy, ale czy portel pisze o każdym doktoracie elblążan, czy wybranych? Wartości aplikacyjnych w pracy raczej nie widać, pomimo empirii. Niemniej każdy wysiłek należy docenić.
  • @doktor - Jak zostanę prezydentem, to podejmę temat, bo wiem, że prezydentowi jest o wiele łatwiej I zawsze jakiś znajomy promotor sie znajdzie, albo chociaż motor, bo Harleya już mam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Hary...lej(2021-12-11)
Reklama