UWAGA!

Wiceprezydent Elbląga z doktoratem

 Elbląg, Michał Missan obronił pracę doktorską na wydziale zarządzania UG
Michał Missan obronił pracę doktorską na wydziale zarządzania UG (fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Michał Missan, wiceprezydent Elbląga, może od dzisiaj dopisać przy swoim nazwisku dr. Obronił swoją pracę doktorską na wydziale zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Michał Missan jest szefem PO w Elblągu, od lutego ubiegłego roku wiceprezydentem Elbląga, wcześniej radnym kilku kadencji. Zanim został wiceprezydentem, przez lata pracował w Stacji Ratownictwa Medycznego w Elblągu, był koordynatorem ratownictwa medycznego. I właśnie z tej dziedziny się doktoryzował.

- Cała procedura w moim przypadku trwała 7 lat. Najpierw trzyletnie studia doktoranckie, od wszczęcia przewodu doktorskiego do obrony minęły kolejne cztery lata – powiedział nam dzisiaj Michał Missan kilka godzin po obronie. - Stres był, obrona trwała około półtorej godziny. Czy była trudna? Wiedziałem, o czym mówię – przyznał.

Praca doktorska Michała Missana nosi tytuł „Koncepcja kultury organizacyjnej jednostek Państwowego Ratownictwa Medycznego w warunkach funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce”. Promotorem pracy jest prof. Piotr Wróbel, a recenzenci docenili w niej oryginalne ujęcie tematu, wiedzę i wynik prowadzonych badań naukowych.

- Nie wykluczam w przyszłości pracy badawczej, czas pokaże. Po każdym swoim etapie nauki mówiłem, że to już ostatni, a zawsze wychodziło inaczej, więc nigdy nie mówię „nigdy” - dodał wiceprezydent dr Missan, dziękując na swoim profilu w mediach społecznościowych wszystkim, którzy mieli swój wkład w zdobyciu przez niego stopnia doktora.

RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama