UWAGA!

Wicewojewoda Anna Szyszka

Dzisiaj o godz. 10 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Arkadiusz Czartoryski wręczył Annie Szyszce nominację na stanowisko wicewojewody warmińsko-mazurskiego.

Anna Szyszka skończyła wydział prawa i administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz czteroletnie studia podyplomowe z zakresu organizacji pomocy społecznej. Pomocą społeczną zawodowo zajmuje się od 25 lat. Obecnie jest kierowniczką oddziału polityki społecznej w delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu, jest też związana z kilkoma elbląskimi organizacjami pozarządowymi.
     
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • gratuluję Pani Aniu słuszna decyzja władz Brawo dla elbląskiego PIS-u
 • Mam nadzieje że Pani Anna nie zapomni o Pomocy Społecznej i będzie zabiegać o jej rozwój ,serdecznie gratuluje i pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AGATOM(2006-01-17)
 • Wprawdzie p. Supeł wydaje się być osobą nieźle przygotowaną do pełnienia tak wysokiego stanowiska, tym niemniej jeszcze raz EŁK dla władz olsztyńskich ma większe znaczenie niż ELBLĄG. Powstaje jednak w tym miejscu pytanie: czy my rzeczywiście mamy osoby przygotowane do takiej roli? Wydaje się, że nie. Tymczasem p. Supeł zaliczył pracę w urzędzie miejskim, prowadzi własną kancelarię w W., a nawet wydał ciekawą książkę. Jego gama możliwości praktycznych i wiedzy wydaje się być spora. A co my mamy w naszym E.? Albo jakiegoś postkomucha, albo "wielkiego posła W-G, czyli wielkie NIC" (którego kadencja z nowymi wyborami się zapewne skończy), albo młodego marketingowca z "Dialogu", który jeszcze dużo, dużo i długo się musi uczyć! I to wszystko.
 • ...albo towarzyszy typu p. rec. wiecznie biadolacych!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tow.play(2006-01-18)
 • Wierzyliśmy w Panią i się doczekaliśmy .Wielkie Gratulacje Pani ANNO . uczciwość , fachowość i zasługi pani zostały zauważone i docenione .Jesteśmy dumni z Pani awansu .Przed Panią dużo pracy ale pani upór,charyzma i grono przyjaciół pozwoli stawić czoło wielu przeciwnościom i wyprowadzi na "spokojne wody" tak jak wprowdziła Pani nasze Domy Pomocy Społecznej do cywilizowanych standardów światowych.razem z KOTKAMI trzymamy za Panią kciuki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  topnad(2006-01-18)
 • Od kiedy studia podyplomowe trwają cztery lata? Czy to nie jakiś nowy wydział dla specjalistów, którzy zawsze dążą niezbyt prostymi drogami do celu władzy.
 • A ja tam wole z MOPS p,Ćwiklińska.To zyciowa kobieta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwator(2006-01-18)
 • Brawooo dla autora " rec". Nareszcie realne spojrzenie, na rzeczywistość. Może kiedyś bedą ludzie nowi, nie tylko młodzi - młody marketingowiec uczył się i się nie nauczył - i teraz gnioty w wypowiedziach takie jak u panów postkomunistów. Biadolenie? REALNA OCENA RZECZYWISTOŚCI!!!
 • ....klakier tow. "rec'a"! i znowu pachie komuna! Bidolenie i jeszcze raz biadolenie. Jest to sytuacja bardzo korzystna, bo wojewoda jest osoba nie od naszego "big" brata Łolsztyna, a wice-pani wojewoda jest z Elblaga.
 • Oj rec, coś przesadzasz chyba z tymi pochwałami dla p.wojewody. Z tego , co mi wiadomo, rzekomo zaraz po nominacji powiedział , że woj. Warmińsko-Mazurskie zawsze mu się kojarzyło z dziczą i wg niego takie powinno zostać ( pewnie lubi tu polować) , a potem powiedział, rzekomo, że wojewoda to najwyzsza władza samorządowa w województwie. Wstawiam rzekomo w wiadomym celu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanin123(2006-01-20)
 • Oki, może być pani Szyszka byle bez Piór.
 • Rozumiem,że zamiast na nowoczesnych technologiach (jak np.Finlandia) Polska oprze swoją przyszłość na pomocy społecznej i religi (większość członków rządu i wojewodów to absolwenci uczelni katolickich,członkowie Opus Dei ,premier z ZCHN)Na początek rozdawnictwa użebraliśmy trochę pieniędzy w UE,ale skąd weźmiemy jak te już rozdamy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Piotruś(2006-01-23)
Reklama