UWAGA!

Więcej czasu na składanie wniosków

 
Elbląg, Więcej czasu na składanie wniosków
fot. AD

Do 28 września przedłużony został termin składania wniosków w sprawie Budżetu Obywatelskiego. Taką decyzję podjął Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.

– Propozycja o wydłużenie terminu padła podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, obiecałem, że do końca tygodnia podejmę decyzję w tej sprawie i słowa dotrzymuję. Przedłużyłem o tydzień termin przyjmowania wniosków, tym bardziej że w ostatnich dniach otrzymujemy ich coraz więcej, nawet 20 dziennie. Chcę mieć pewność, że wszyscy zainteresowani mieszkańcy skorzystają z możliwości złożenia wniosku. – mówi prezydent Grzegorz Nowaczyk.
      
       Co trzeba zrobić, aby złożyć wniosek?
       - Wystarczy wypełnić wniosek, który otrzymać można w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Jest również dostępny elektronicznie na stronie www.umelblag.pl w sekcji „Mieszkańcy”. Znajduje się także w najnowszym numerze „Elbląskiego Serwisu Miejskiego”, który dystrybuowany jest w Elblągu.
       - Wypełnione wnioski należy dostarczyć do 28 września 2012 roku w wersji papierowej do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Elblągu lub przesłać w wersji elektronicznej na adres: baf@umelblag.pl.
      
       Co się dzieje z wnioskami?
       Wszystkie wnioski analizowane są przez odpowiednie departamenty pod względem formalno-prawnym, gospodarności i możliwości finansowych oraz technicznych. Pozytywnie zaopiniowane propozycje zostaną umieszczone w ankietach, które w dniach 23-26 października będą rozesłane do mieszkańców, z podziałem na poszczególne okręgi wyborcze. To elblążanie zdecydują w głosowaniu, które ze zgłoszonych propozycji znajdą się w projekcie budżetu Elbląga na 2013 rok. Głosowanie potrwa do 9 listopada.
      
Kamil Czyżak, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To juz Grzesiek wrócił z Francji? To moze francuscy inwestorzy na Modrzewinie beda zakładac farmę ślimaków?:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stańczyk Elbląski(2012-09-21)
 • założą fermę kaczek na stłuszczone wątróbki!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oj nie(2012-09-21)
 • a ja bym chciał mieć pewność, że prezydent nie robi sobie jaj. miało być do 21.09.więc wszyscy zainteresowani mieli sporo czasu na złożenie wniosków. Ale cóż, jest tak duża kasa do podziału i prezydent nie wie co z nią zrobić więc czekamy na dalsze propozycje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ale cyrk(2012-09-21)
 • Zaraz, zaraz. Już wiem czemu przesunięcie terminu. Koło domu Grzeska na Bielanach jest syf. Kaśka pójdzie na realizację zagospodarowania terenu koło domu Grzeska by miał piekny widok z okna. To pic na wode ten "budżet obywatelski" kasa i tak juz jest przeznaczona na ten celi. Wiecie po co obwodnica przez Bazantarnie? By Grzesiek mógł PO cichu umknąć do Warszawki a potem dalej do Brukseli :)bez przepychanek przez miejskie korki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Życzliwy az do bulu(2012-09-21)
 • To na Wileńskiej jest syf?Toć to POrządna dzielnica. Jutro jużtego artykułu nie będzie!!!!
 • Więcej czasu, bo zainteresowanie tym przedwyborczym przekrętem z wykorzystaniem publicznych pieniędzy dla kampanii kilku radnych, wnosi 0,05 % tj. 45 wniosków od 90 tyś. uprawnionych wyborców w 125 tysięcznym mieście!
 • Zgłaszam wniosek o wywalenia radnych :) Kto za ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  limit_people(2012-09-22)
 • brawo- cenzura lepsza jak za komuny!!!!!
 • Łał ! Zdecydował Grzegorz ! Cóż za odważna decyzja, chyba pierwsza w kadencji. ..
 • Trzeba zlikwidować rubrykę z nazwiskiem i samemu z kilkoma kolegami wypełnić kilkaset wniosków Panie Grzegorzu. Brak wam pomysłów ?Liczycie na mieszkańców Elbląga? Wasze pomysły nikogo nie interesują, a Wasze głupie inicjatywy (min. pomysły P. Koseckiej) nie wzbudzają szczególnego entuzjazmu. Tak po prostu należy uczciwie pracować a nie kiwać ludzi i na nich pasożytować.
 • Z tego artykułu wynika, że czeka nas jeszcze jakieś powszechne głosowanie nad zgłoszonymi i zatwierdzonym przez odpowiedni departament, wnioskami. Co to za piramidalna bzdura, kto tą debilną inicjatywę wydumał ? Czy głosowania będą miały miejsce w odpowiednich dla poszczególnych okręgów wyborczych, lokalach?Czy powołane zostaną komisję wyborcze?A może żeby nie marnować pary połączyć to głosowanie z referendum nad odwołaniem obecnej władzy w tym mieście?!
 • Termin raz ustalony powinien być wiążący. Przedłużanie jest dla mnie dziwne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  koss26(2012-09-22)
Reklama