UWAGA!

Więcej kamer w mieście

Elbląg, Operator monitoringu na stanowisku
Operator monitoringu na stanowisku (fot. KMP).

Komendant miejski policji Wacław Brudek i członkowie Komisji Praworządności, Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych Rady Miejskiej w Elblągu uznali, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa elblążan niezbędny jest rozwój techniczny systemu monitoringu oraz zwiększenie ilości miejsc monitorowanych w mieście.

System monitoringu wizyjnego miasta zdominował spotkanie radnych z policją. Radnym zaprezentowano funkcjonowanie istniejącego systemu, zapoznano ich z technicznymi aspektami pracy operatora stanowiska monitoringu oraz zaprezentowano spektakularne, utrwalone na taśmie zatrzymania przestępców, do których doszło dzięki sprawnemu funkcjonowaniu systemu oraz dobrej koordynacji służb.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • panstwo policyjne .... k**estwo policyjne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  LechKaczynskiIJegobratgej(2006-02-13)
 • a czy widać jak samochody sie slizgają przy podjazdach wszpitala wojewódzkiego elbląg królewiecka 146- wyjazd jest z przed przychodni pod górę.fajna jazda zwłaszcza ,że jest tam grzejący kanał ciepłowniczy. troche wilgoci nie zaszkodzi dla poslizgu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SLIZGAJĄCY(2006-02-13)
 • "Obserwują Mnie Jak Doświadczalnego Szczura Testując Moją Wytrzymałość Sprawdzają Ile Jeszcze Mogę Znieść Upokorzenia I Bólu"-Jeż- Włochaty (i nic tu ujac i nic tu dodac mamy panstwo policyjne i musimy sie chowac!!!!)
 • Te kamery są dobre bo są tanie, ale są złe bo co z tego że mieli zdjęcie gościa który prawdopodobnie zabił pieszego (stary vw biały - ile takich samochodów jest na Zawadzie), jak do tej pory gościa za złapali?? Pęd do zakupów tanich produktów powoduje że kupowane są buble - i tak jest ze wszystkim. A potem można sobie te rzeczy o kant rozbić... ale w końcu były tanie.
 • Dokładnie. Jakość zdjęć pozwala na nic - można na ich podstawie przypuszczać, domniemywać. Sytuacje jak z "Misia" - Polska się nie zmieniła, albo jest jeszcze śmieszniej. :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WPolskęIdziemy(2006-02-13)
 • A pan przy joysticku gra sobie w bulderdascha, albo inną grę...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marcepan(2006-02-13)
 • A ja jestem za!! Uczciwy człowiek nie boi się, gdy ktoś na niego patrzy. W okolicy takiej kamery czuje się bezpieczniej, bo wiem że raczej nikt mi wpier..ol tam nie spuści. Kamery powinny być umieszczane w na styku miejsc "spacerowych" i menelskich dzielnic! np. na skrzyżowaniu ul. Związku Jaszczurczego i Wyspiańskiego, gdze w ciągu pół roku byłem świadkiem 3 bójek/pobić z udziałem mieszkańców tych ulic. Miejsce to jest przedłużeniem pasażu handlowego Hetmańska- Bałuckiego. A co do jakości sprzętu to mam nadzieję, że w policji (elbląskiej) pracują rozsądni ludzie (chociaż wiem że tak nie jest), bo jak wiadomo "biednych nie stać na kupowanie kiepskich rzeczy".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Yeti16(2006-02-13)
 • chyba sie znowu cos komus pomylilo , trzeba nie wiecej kamer ,tylko więcej policji na ulicach ,a elblaska drogowka to wszyscy o niej slyszeli tylko nikt nie widzi
Reklama