UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wiele lat, generale

2007-09-30
Aktualizowany 2007-10-01 08:06
Elbląg, Wiele lat, generale
(fot. Paweł Serocki)

Niezwykle gorące powitanie zgotowali obchodzącemu 100. urodziny gen. bryg. Bolesławowi Nieczuja-Ostrowskiemu przybyli w sobotę na uroczystości jubileuszowe do Biblioteki Elbląskiej. Sam jubilat był wzruszony otaczającą Go wielką życzliwością i atmosferą tego niecodziennego spotkania.

Po przedstawieniu barwnego i pełnego heroizmu życiorysu jubilata przyjmował on liczne życzenia. Między innymi okolicznościowe adresy do Honorowego Obywatela Miasta Elbląga skierowali prezydent RP Lech Kaczyński i premier rządu Jarosław Kaczyński. Były osobiste gratulacje od Jana Styrny, biskupa elbląskiego, parlamentarzystów Ziemi Elbląskiej, przesłania od wojewody i marszałka Warmii i Mazur a także władz samorządowych miasta Elbląga. Szczególnie bliskie jubilatowi były życzenia od kolegów wojskowych wraz z gratulacjami od najwyższych władz Wojska Polskiego. Sędziwemu jubilatowi zebrani zaśpiewali „Wiele lat”, a atmosferę uroczystości podkreślała orkiestra Garnizonu Elbląg. Szampański toast zakończył oficjalną część jubileuszowej gali. Później dostojnego jubilata otoczyli przyjaciele, a on przyjmował dziesiątki życzeń i wiązanek kwiatów. Do tych wszystkich dołączamy od naszej redakcji - wiele lat, generale!
     Relacja Marty Hajkowicz:
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama