UWAGA!

Wielki sukces elbląskiej uczelni

Po długim okresie starań i przygotowań przy elbląskiej uczelni – Regent College powstanie Centrum Egzaminacyjne Cambridge ESOL. Dzięki temu mieszkańcy Elbląga oraz powiatu elbląskiego, braniewskiego, kwidzyńskiego, malborskiego, nowodworskiego, sztumskiego, nowomiejskiego, ostródzkiego i iławskiego będą mogli zarówno uczyć się języka angielskiego jak i zdawać egzaminy bez zbędnych wyjazdów.

Dotychczas mieszkańcy Elbląga i okolic mieli możliwość zdawania egzaminów językowych Cambridge najbliżej przy Uniwersytecie Gdańskim lub Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.
       - Powstaje otwarte Centrum Egzaminacyjne dla każdego. Od września przeprowadzane będą egzaminy dla wszystkich kandydatów, niezależnie od tego, gdzie się do nich przygotowywali. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdyż to pierwsze centrum bezpośrednio związane z Cambridge ESOL w naszym regionie – informuje mgr Anna Greń, Centre Exams Manager.
       - Nie bez powodu Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Elblągu zostało wybrane jako Centrum Egzaminacyjne. To prężnie rozwijająca się placówka edukacyjna, która od 7 lat powadzi trzyletnie studia licencjackie w zakresie filologii angielskiej. Słuchacze otrzymują dyplom ukończenia Kolegium, a po obronie pracy licencjackiej tytuł licencjata filologii angielskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Dodatkowo realizowane są projekty współfinansowane z Unii Europejskiej - skierowane do nauczycieli i pracowników dydaktycznych zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, a od dziś jest także możliwość zdawania m.in. najpopularniejszych egzaminów dla młodzieży i dorosłych: FCE, CEA, CPE, KET, PET.
       W Polsce egzaminy językowe Cambridge są najczęściej zdawanymi. Podnoszą kwalifikacje zawodowe, a zarazem są doskonałym sprawdzianem poziomu języka angielskiego. Znane są na całym świecie i bezwzględnie uznawane nie tylko na terenie Polski.
       - Oferujemy egzaminy dla osób uczących się języka angielskiego w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Proponujemy angielski ogólny dla dzieci i młodzieży, angielski biznesowy, dla prawników i studentów prawa, a także opracowujemy testy i kursy metodyczne, dzięki którym można uzyskać certyfikat lub dyplom nauczyciela języka angielskiego – dodaje mgr Anna Greń.
      
      

 


      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo! Życzę powodzenia :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Regentka(2009-08-31)
 • Regent- kiepska kadra i organizacja, przez co jest malo studentów, wiec szukają innych rozwiązań aby sobie dorobic. jak nie uczelnia to chociaz centrum egzaminacyjne. a w wakacje byly kursy unijne na barmana hehe. tonacy brzytwy sie chwyta
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  student(2009-08-31)
 • .. to dobrze, moja corcia musiala jezdzic na egzaminy do Gdanska. .. .
 • Ambitne plany, studenci z kilku ościennych powiatów przyjadą pod szkołę swoimi samochodami i gdzie zaparkują ? Przy szkole jest kilka miejsc parkingowych, reszta parkuje na chodnikach, na małym parkingu przy księgarni, uniemożliwiają przejście, nie mówiąc o wyjechaniu z własnego garażu; na zwróconą uwagę, że jeżdżenie po chodnikach wzdłuż jest zabronione, młody człowiek warknął: zapisz się do kościoła ! może po angielski potrafi się komunikować, ale po polsku - zero, zero kultury !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sąsiadka Regent College(2009-08-31)
 • Kondek Brawo!Tak trzymać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kondek(2009-08-31)