UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dziwne, że firmy ubezpieczeniowe jeszcze coś takiego chcą ubezpieczać, biorąc pod uwagę, że każde składowisko odpadów czy śmieci - kończy się TAK samo, TAK JAK ktoś napisał wysokie kaucje, kontrole I zalecenia składowania rozproszonego, aby zminimalizować zagrożenia. Obecny Stan składowania, jest zaprzeczeniem bezpieczeństwa p. poz. Odpowiedzialni za ten Stan rzeczy jest, miasto (UM), Ginny, I Sołectwa, każdy w obrębie swoich granic, Straż Pożarna, powinna skontrolować wszystkie skladowiska, I wystswić kary za nieprawidłowe składowanie, była by to dobra podstawa do odmowy wypłacania wysokich odszkodowań.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  7
  Uczciwy Bo I sprawiedliwy(2021-11-18)
 • @Uczciwy Bo I sprawiedliwy - To jest firma recyklingowa czyli przetwarza to co ty wyrzucasz do kosza a nie składowisko odpadów czy śmieci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  slivek(2021-11-18)
 • @Uczciwy Bo I sprawiedliwy - Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz, a twoja wiedza na ten temat nie jest nawet ograniczona.
 • @Uczciwy Bo I sprawiedliwy - Niestety widać Kolego pojęcie masz mgliste o tym jak musi działać przedsiębiorstwo takie jak ML Sp. z o. o. To jest firma produkująca z surowców wtórnych, a nie składująca odpady. To nie wysypisko śmieci. Kontrole straży czy WIOŚ są w takich firmach na porządku dziennym. Nie ma mowy o niespełnieniu norm. A wypadki się niestety zdarzają.
 • Ty musisz wiedzę mieč ogromną, skoro takie katastrofy ekologiczne NIE robią naTobie wrażenia, do ciemniaczków NIE dochodzi, że cały ten syf podrzucany przez następnych ciemniaczków - kierowcow, którzy zwożą cały ten rakotwòrczy syf z całej Europy, do nich NIE dochodzi, że trują śmiertelnie swoją rodziny, ,swoją dzieci, sąsiadów, Bo liczy się tylko kasa, kasa śmiesznie mała w porównaniu do tych nieodwracalnych zniszczeń, trzeba już mieć zainfekowany mózg, żeby tango NIE wiedzieć. Wiem o czym piszę - talkie miejsca powinny być monitorowane całorocznie, byś miał czym oddychać, I pić wódę, którą jeszcze żaden NIE zdążył zatruć, ale czy. to dochodzi do takich?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Uczciwy Bo I sprawiedliwy(2021-11-18)
 • Kontrole Straży Pożarnej, są na porządku dziennym- no to ładny tam porządek ma firma, codziennie to oni patrzą na ten bajzel I nikomu NIE zaświtało czym to się może skończyć, a już najbardziej niezrozumiałe jest brownie winnych tej katastrofy, którą zostališmy poczěstowani.
Reklama