UWAGA!

Wirtualne waluty dają realne pieniądze

 Wirtualne waluty dają realne pieniądze
Fot. mohamed_hassan/Pixabay

Ich pojawienie się zrewolucjonizowało światowy rynek. I choć na początku nikt nie wróżył kryptowalutom sukcesu, to z czasem okazało się, że te wirtualne środki płatnicze zyskały ogromną popularność. Głównie ze względu na możliwości zarobkowe, które dają. A te, jak się okazuje, są szerokie.

Obecnie jest ich ok. 1300, ale najbardziej rozpoznawalną kryptowalutą jest bitcoin. Powstała ona w 2009 r., w Chinach, jako odpowiedź na ogólnoświatowy kryzys gospodarczy na rynkach finansowych i bankowych. Nie można jej podrobić, bo nie istnieje ona fizycznie, a jedynie wirtualnie i jest oparta na prawach matematycznych. To ciąg znaków, pod którymi ukryto kod. Wiadomo również, że nie będzie można powiększyć jej zasobów, "dodrukować", bo całkowita pula bitcoina została określona w momencie tworzenia. To 21 milionów sztuk.
      
       Zacznij kopać i zarabiać

       Kryptowaluty są wydobywane, czym zajmują się specjalne urządzenia, nazywane koparkami. Każda z tych maszyn ma swój własny algorytm, który może być powiązany nawet z 500 kryptowalutami. Co jest potrzebne do tego, żeby taka maszyna działała? Prąd oraz dostęp do internetu.
       Dlaczego warto zainwestować w taką maszynę? Jakie są jej zalety? Jak zacząć na tym zarabiać?
       - Każda kryptowaluta ma swój "basen wydobywczy", do którego podłączana jest koparka. Nasza maszyna zaczyna pracę, a na przypisane nam konto transferowane są nowo utworzone bitcoiny. Ten proces jest tak prosty, jak założenie poczty mailowej – opowiada Michał Stryjewski, który wraz z Tomaszem Orłowskim założył Unlimited Miners, firmę zajmującą się udostępnianiem i sprzedażą koparek. Jej siedziba znajduje się w Elblągu. 
       Za wydobycie kryptowaluty użytkownik, czyli inaczej "górnik",otrzymuje odpowiednie wynagrodzenie.
       - Maszyna daje więc stały dochód – podsumowują Michał Stryjewski oraz Tomasz Orłowski. - My doradzamy, jaką walutę wykopywać tak, aby klient otrzymał jak największe wpływy. Taką maszynę można zakupić u nas, zapewniamy również serwis i fachowe doradztwo.
       Można również wybrać inną formę, czyli tzw. kontrakt miningowy (inaczej kontrakt górniczy).
       - Dzięki temu możemy wydzierżawić od kogoś moc obliczeniową danej koparki. W tym momencie klient nie musi się przejmować opłatami za prąd czy internet – wyjaśniają Michał Stryjewski oraz Tomasz Orłowski. - Wszystkie te sposoby są całkowicie legalne, zawierane są przygotowane prawnie umowy, odprowadzane podatki.
      
       Giełda, która daje możliwości
       Co jeszcze można zrobić z kryptowalutą? Na przykład sprzedać, w odpowiednim momencie, za złotówki.
       - Można dużo zarobić, można też stracić, codzienne wahania na giełdzie kryptowalut są na poziomie 20-30 procent. Choć z perspektywy czasu widać, że ich wartość cały czas idzie do góry. Na przykład ethereum, druga kryptowaluta po bitcoinie, na początku tamtego roku kosztowała 24 dolary za sztukę, w tym roku kosztuje już 1010 dolarów za sztukę. W maju bitcoin kosztował osiem tysięcy złotych, dziś kosztuje 42 tys. zł – opowiadają Michał Stryjewski i Tomasz Orłowski. - My pomagamy naszym klientom w strategii i wyjaśniamy wszelkie zasady rządzące giełdą kryptowalut. Prowadzimy również kantor, można u nas zakupić bitcoiny i sprzedać za złotówki, do 15 tys. euro, bez żadnego dowodu. Jest to całkowicie legalne.
      
      
Unlimited Miners zaprasza do kontaktu! 
       Przyjdź, zapoznaj się ze światem kryptowalut, w Unlimited Miners dowiesz się wszystkiego. 
      

       Nr tel: +48 518 308 718
       store@unlimitedminers.com
      
      
--------Art. sponsorowany-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie