UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • hydropatriota - brawo !!! temat wyczerpany do końca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    STARYDINO(2010-12-29)
  • Podwyzki juz byly w wodociagach pare miesiecy temu, dla niezorientowanych; )
  • koszty życia w naszym kraju sprawiają że mam ochotę wyjechać. .. ceny zachodnie płace wschodnie a w Irlandii woda jest za półdarmo w kranie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    szimurina(2010-12-29)
  • Cieszmy się że tylko woda i ścieki. NOwy prezydent zafunduje nam opłaty od deszczówki - automatycznie i od śniegu topniejącego. Chyba czas opuscić ten kraj wielkich "jaj". Tak na marginesie -to czym podyktowana jest aż tak wysoka podwyżka. Ale ja gupi -przecież mamy globalne ocieplenie!!!!
  • Gaz najdroższy w europie prąd najdrozszy w europie woda bedzie najdroższa w europie PO rządzi to my Polacy wybraliśmy takich w wolnych i demokratycznych wyborach więc nie rozumiem zirytowania społeczeństwa elbląskiego każdy z głosujących poddał się takim podwyżkom !!! Więc czemu o tym się muwi to nie wypada PŁACIĆ WYBORCY PLATFORMIE !!!!!
  • dZIWI MNIE PODWYŻKA 11 PROCENT A CZEMU NIE 300 I tak ten kraj padnie po Euro 2012
  • jakie kuźwa 11% ci złodzieje puszczą nas z torbami nowaczkowi zwisa bo z dodatkami na konto łyknie 12 tysia a co mają powiedzieć ci którym starcza do wypłaty
  • ale jest na to sposob: stolkopodgrzewaczom i urzedasom z zmonopolizowanych przedsiebiorstw uzytecznosci publicznej ustalic maksymalny prog zarobkow miesiecznych na 1300zl, niech pracuja z pasji imbecyle to moze sie naucza ze nie kazdy zarabia 12 tys.
  • Za wodę cenę podnoszą za utrzymanie lini wodociągowej pieniadze biorą, ale gdzie są te modernizacje naprawy bierzące **** jak komuna zrobi la nitki wodociągowe to do dzis to jest, lecz nikt tego nie konserwuje mieszkam przy ul. Browarnej w tym samym miejscu 3 razy w roku naprawiają awarie kak by nio można byłozrobić raz, ale porządnie jak wygląda naprawa ***samochód przywozi brygadę rymontową 6 osób z tych szeiściu dwoje pracuje areszta przes 7 godz. się przygląda Przedstawiciele wodociągów moim zdanim to nieudacznicy nie potrafiący zorganizować swojej pracy. Co z nimi zrobić niech Elbląg sam sobie odpowie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kaziu57(2010-12-30)
  • Czy ktoś wreszciie zacznie rozliczać firmy typu wodociągi, gazownia, energetyka. Rachunki są wysokie, jakość wody pozostawia wiele do życzenia (jest brudna i śmierdząca), przydałaby się też kontrola liczników, gdyż mam ogromne wątpliwości co do ich prawidłowego naliczania wody. Już w Szczecinie udowodniono, że liczniki zawyżają ilość zużytej wody. Gaz też jest "chrzczony", ale wszyscy udają, że wszystko jest w porządku-wiadomo-zapłącimy wyższe rachunki, to wszyscy na tym zarobią, a że oszukuje się ludzi, co tam. To samo w energetyce-linie są stare, nienaprawiane i niewymianiane, ale proszę sprawdzić, jakie pieniąze dostają ludzie z tych wszystkich firm:jakie premie, nagrody - i za co? Za to, że nas łupią, jak chcą i nikt tego nie kontroluje. Kraj złodziei i cwaniaków -nic się nie zmieniło od komuny, tylko wtedy nie było bezrobocia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ja-śka(2010-12-30)
  • rzygać się chce
  • No i co z tego, że ceny w górę? Wszystko idzie w górę: paliwo, podatki, gaz, prąd, woda, żywność. .. Chcieliście do UE, to macie. Chodzicie na wybory, to macie. Może już czas zrozumieć, że demokracja się nie sprawdza i przestać głosować, jak 95% Polaków nie pójdzie na najbliższe wybory, to ktoś się w końcu opamięta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Antydemot(2010-12-30)
Reklama