UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sytuacja z dziś na wyrzutnie jakiś rakiet wsadza Chłop swojego syna.. Podchodzi Facet i na sile wsadza swojego syna na górę wozu. Podchodzi Żołnierz mówi ze zakaz wchodzenia. Na to ten - chyba nie wiesz kim jestem. On mówi ze nie można, bo pewnie za to odpowiada. Wydzwania gdzieś.. Jak mówili żołnierze zaraz po wszystkim.. zastępca dowódcy pułku logistycznego.. Śmieszna sytuacja.. bo jest kimś to mu można więcej? Jest zwykłym człowiekiem na festynie.. to ze ja grałem Na gitarze w latach 90 to nie wpier8dalam się na scenę aby pobrzdakac. Festyn fajny. Hashtagi: #Henryk61wp.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    80
    3
    Heniutek661(2022-08-15)
  • @Heniutek661 - Jeśli żołnierz się nie ugiął, to powinien natychmiast dostać awans, a tamten gościu, jeśli faktycznie jest "kimś", to powinien zostać wyrzucony ze swojego stanowiska. Nawet nie zdegradowany - wyje... na pysk!
  • @Heniutek661 - No pan nie wiesz kim jestem powinien dostać kopniaka w dupe od dowódcy pułku logistycznego.
  • @Heniutek661 - Ten Pułk ktoś traktuje poważnie ? Rodzinny system zatrudniania znajomych oraz znajomych znajomych :-/ Hashtagi: #TymonOL@gmail.com
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Tymi78(2022-08-15)
  • @Heniutek661 - Dowódcą pułku to on jest w pracy... a tu zwykły żuczek. Tylko o nim świadczy jaki to beton...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ja...!(2022-08-17)
Reklama