UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

WOPR uczy, jak ratować i nurkować

Elbląg, WOPR uczy, jak ratować i nurkować

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza dzieci i młodzież do udziału w kursach młodszego ratownika oraz płetwonurka młodzieżowego. W ofercie jest także kurs płetwonurkowania P-1 CMAS.

Na kurs młodszego ratownika mogą zgłaszać się elblążanie, którzy ukończyli 14 lat. Weryfikacja kandydatów odbędzie się 10 lutego o godz. 16 na krytej pływalni MOSiR. Koszt egzaminu wynosi 15 zł. Cena kursu 300 zł.
     Natomiast aby zapisać się na kurs płetwonurka młodzieżowego należy mieć 10-14 lat, dobry stan zdrowia oraz pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.
     Kurs realizowany będzie w następujących etapach: etap 1 i 2 na stopień brązowy obejmuje wykłady i zajęcia praktyczne na basenie; etap 3 (ukończone 12 lat) na stopień srebrny - podwyższenie umiejętności, nurkowanie do 7 metrów, 4 nurkowania w wodach otwartych; etap 4 (ukończone 13 lat) na stopień złoty, nurkowanie do 10 metrów.
     EL WOPR zachęca także do udziału w kursie płetwonurkowania P-1 CMAS (uprawnienia do nurkowania na głębokość 20 metrów).
     Zapisy na kursy prowadzone są w Biurze EL WOPR, ul. Robotnicza 68 (kryta pływalnia MOSiR), tel. 055 234-92-61, elwopr@o2.pl.
     Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.elblaskiewopr.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama