UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Do kpl. atrakcji które wykończyły nasze władze dodałbym kąpielisko miejskie, które miasto otrzymało w spadku i doprowadziło do upadku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  1
  suweren(2017-07-24)
 • @suweren - Drogi suwerenie w Elblągu nigdy nie było basenu, a jedynie zbiornik przeciwpowodziowy z lat 30-tych XX wieku czasowo przystosowany do użytkowania jako kąpielisko. Od końca lat 60 - tych XX w. powinien zostać zamknięty z uwagi na tragiczny stan sanitarny i techniczny. Jedynie naciski mieszkańców powodowały wymuszoną decyzję o kontynuacji jego działalności. Nikt nie dopuszczał myśli o tym, że był on źródłem chorób skóry, w tym nowotworowych. W zasadzie nie było możliwości jego rewitalizacji. Natomiast budowa nowego to ogromne koszty, na które nawet bogatsze miasto nie mogłoby sobie pozwolić. Proszę pamiętać, że mimo takiego przywiązania do basenu jego zamkniecie było koniecznością.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  7
  bobbudowniczy(2017-07-24)
 • @bobbudowniczy - Kolego nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Przy zbognisku retencyjnym nie ma nigdy dostojników. Wróć do szdobycia nieskuteczne. Za Niemca była tam pluskawka
Reklama