UWAGA!

Wybierz jakość w najlepszych cenach!

2019-02-20
13:00

Niektórzy wolą je w wersji sportowej, inni w eleganckiej. Ważne jest jedno: muszą być wygodne. Dobrze, żeby były również wytrzymałe, zwłaszcza w naszym klimacie. Czy da się połączyć jedno z drugim? I nie wydać na tak dobre buty fortuny? Z pomocą przychodzi Klaveness Footwear, która łączy te wszystkie cechy. Tylko w najbliższy weekend buty tej marki kupisz nawet połowę taniej!

Przedwiośnie to nie tylko przebiśniegi i coraz więcej słońca, ale też dużo piachu, błota i zmiennej pogody. Warto na tę porę roku wyposażyć się w dobre buty, które pomogą nam wygodnie przez nią przejść. W sklepie Klaveness Footwear przy ul. Żuławskiej 14a  (znajduje się w pobliżu powstającego marketu Castorama) z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Koniecznie zajrzyj tam w najbliższy piątek (22 lutego) oraz w sobotę (23 lutego) – czeka tam na Ciebie bardzo wiele modeli obuwia w niezwykle atrakcyjnych cenach. Trampki i półbuty, botki czy adidasy, w wersji sportowej, eleganckiej, casualowej – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz  w Klaveness Footwear z dobrymi rabatami!  22 i 23 lutego sklep przy ul. Żuławskiej będzie otwarty od godz. 7 do 18. 
      
       Nie sposób również nie wspomnieć o tym, że Klaveness Footwear specjalizuje się obuwiu przeznaczonym dla stóp z problemami. Co to oznacza? Że buty tej marki z linii Medical mogą nosić osoby ze stopą cukrzycową, haluksami, palcami młotkowatymi czy reumatyzmem.

 


       Linia Komfort to buty dla wszystkich, którzy cenią wygodę, doskonałą jakość wykonania i zdrowie, bo m.in. od dobrze dopasowanych butów zależy np. stan kręgosłupa. Warto dodać, że wszystkie modele Klaveness Footwear powstają na bazie doświadczeń osób noszących to obuwie, a także dzięki współpracy z ortopedami.
      
       W doborze odpowiedniego modelu z konkretnej linii pomogą wam kompetentni oraz uprzejmi sprzedawcy elbląskiego sklepu przy ul. Żuławskiej, którzy rozumieją wyjątkową filozofię Klaveness Footwear. Jej podstawą jest założenie, że to buty są dla stóp, nigdy odwrotnie, trzeba więc dobrać je bez pośpiechu, z dokładnością i troską. Warto wspomnieć, że już w najbliższym czasie sklep będzie otwarty również w soboty.
      


      
      
       Klaveness Footwear

       ul. Żuławska 14a
      
       Godziny otwarcia sklepu:
      
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 7 do 15
      
       Środa
       Od godz. 7 do 17
      
       Tel: 55 236 33 51
      
      
---------Art. sponsorowany----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej