UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PO w sposób bezpardonowy, celowy i oszczerczy chce zniszczyć rząd PiS. W sposób przebiegły, świadomy przeinaczają fakty, aby wprowadzić ludzi w błąd. Wiem, że nie spocznie PO dopóki nie wyeliminuje swojego przeciwnika, czyli PiS. Będą to robić wszelkimi metodami. Ja już na tego Schetynę po prostu patrzeć nie mogę - No na chama się pcha. Tylko nie wiadomo po co, na co i do czego. Kopaczowa powiedziała, że od ludzi śmierdzi naftaliną, kłamała w sprawie katastrofy smoleńskiej. PO próbuje zastraszyć dziennikarzy TVP. Za rządu PO-PSL 250 000 000 000 zł Polska straciła na wyłudzeniach VAT-u w latach 2007-2015.PO też nabuntowało elblążan do głosowania na Wróblewskiego, który w Elblągu w ogóle nic nie robi
  • @swq - Bredzisz waść, Jeśli nie, to przedstaw konkretne dowody, poproszę. Plotki I Sensacje XXI wieku
  • @swq - Sam zagłosowałem na Wróblewskiego po popatrzeniu przez chwilę na fotkę Waszego kandydata, to starczyło w zupełności.
Reklama