UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To w Elblągu zaraz zrzeknijcie sie pieniedzy co dalo PIS 500 plus, 300,13ki i won tyrac do śmierci. I zenic się baba z baba i chłop z chłopcem. Wy lgbt dzowaki.
  • Dajecie 500,zabieracie (w podwyżkach cen wszystkiego)1500,taka Wasza cwaniacka dobroć dla naiwnych.
  • wylistuj dokładnie w jaki sposób zabierają Ci 1500 zł
  • @kino - Ponad 300% podwyżki cen żywności (warzywa, owoce)innej żywności ponad 100%, podwyżki cen prądu, czynszów, wywozu śmieci, inne dziwne opłaty. .. starczy Ci?
  • spójrz w kalendarz, który mamy rok - 2020.Jak się rozwineliśmy, jakie mamy dzisiaj zarobki, a jakie 10 lat temu - ale rzeczywiście zaściankowy elbląg - siedzi w domu 4 ściany i tylko narzeka a potem idzie głosować na trzaskowskiego !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    15
    kino(2020-07-09)
  • od kiedy czynsze i prąd zdrożały 100% a żywność 3 razy? podaj rok
  • @kino - Ja mam takie same zarobki !!!!! i nie pisz o zmianie pracy, bo trzeba chyba mieć plecy w PIS, żeby dostać lepszą pracę
  • @kino - "2020.Jak się rozwineliśmy"- no sporo kościołów sie faktycznie remontuje.
  • ceny wywaliły ostro w górę od pierwszych wypłat 500+, nie pamiętasz?
  • skoro od 10 lat zarabiasz tak samo to znaczy, że coś Tobie nie wychodzi a to raczejni e wina PISu czy PO - daj coś od siebie a nie tylko hejt w internecie ! Powodzenia !
  • skoro jesteś tak ślepy, że widzisz tylko kościoły to bardzo przykre. .. idź zagłosuj na trzaskowskiego, rzeczywiście nic innego Ci nie zostało - żal. pl
  • Oczywiście, że na Trzaskowskiego zagłosuję. Sam Kaczyński powiedział, że jedna partia nie może trzymać całej władzy, no nie?
  • absolutnie, że nie - ale miło, że słuchasz Kaczyńskiego
  • też bym się nie sugerował Kaczyńskim - prezydent Andrzej Duda ma mój głos !
  • "ale miło, że słuchasz Kaczyńskiego"- słuchać (w sensie usłyszeć, a nie być posłusznym), nie znaczy popierać, pamiętaj.
  • "prezydent Andrzej Duda ma mój głos !"- A mojego się nie doczeka!
  • "A mojego się nie doczeka!"- każdy ma prawo głosować jak chcę ! ja tak samo nie poprę schetyny ani budki !
  • "każdy ma prawo głosować jak chcę !"No ja myślę :)- Trzaskowski!
  • jak wygra trzaskowski to następne 10 lat będziesz tyle samo zarabiał :)
  • "jak wygra trzaskowski to następne 10 lat będziesz tyle samo zarabiał"Wstąpię do PIS, tam sielanka jest.
  • Jak wróci PO CZYLI PARTIA OSZUSTÓW to wszystko będzie jak dawniej, wszystkie ceny spadną o 500% wrócą wspaniałe lata, nie będzie na co narzekać będzie pięknie kolorowo i tęczowo. Tylko RT jest w stanie nam to dać, bo jak COŚ obiecuje, to i spełnia WIDAĆ TO JUŻ TERAZ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    Dyzio M.(2020-07-09)
  • @Dyzio M. - Czym Partia Oszustów (PO)jest gorsza od Partii Intryg Spiskowych (PIS)
  • Nie tak dawno młode ziemniaki z Polski kosztowały w okresie Lipca 1,2 pln- 1,8pln za 1 kg, ile kosztują teraz i skąd są są?? Chleb w Warmińskiej nie tak dawno kosztował 2,2 teraz kosztuje 4,5,o truskawkach nawet nie ma co wspominać, czynsz w ciągu 3 lat wzrósł o ok 70 zł przy 4 osobach nie licząc prądu i wody i w ostatnich miesiącach co chwilę jest pismo o podwyżce nie wielkiej ale jest. Paliwo staniało o ok. zł do okresu z poprzedniego roku - ale to pewnie dzięki rządowi a nie dzięki cenie baryłki na świecie. Zarobki wzrosły bo zmnieniałem co chwilę zakład by nie dorabiać takich jak Wójcik - gdybym tam został zarabiał bym tyle (samo)jak moi znajomi co tam zostali. Na wybory nie idę bo żaden nie jest moim kandydatem. Zabierz babci dowód i siedź w domu.
  • Gosc piszesz sam do siebie p. .. .. cu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Znajomy 12(2020-07-10)
Reklama