UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hhahaah cenzura na porteliku a napisałem że rafałek ma dać przykład społeczny i oddać dzieci swoje do ok napiszę ładnie panów i pań o innym egzotycznym pociągu płciowym i sam też powinien się oddać :D :D żenada i frajerstwo portelowe :D :D taka to demokracja jak sie wam podoba :D
  • @007 - A ty byś oddał deb. Ilu swoje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Taka prawda(2020-07-09)
  • @Taka prawda - czy ja bym oddał dzieci swoje do LGBT ? ale czemu ja mam oddać ? przecież to Rafałek i jego kolesie o tym mówią, no to niech dadzą przykład społeczny i oddadzą w imię postepu i demokracji i tolerancji i równości i fajnie :D no i skoro są tak antyreligijni i plują i szydzą z religii to niech burzą kościoły, synagogi, sale królestwa jehowych i meczety - tak jest kilka w PL, a ich program gospodarczy ? Amber Goldman +, Karuzelen Vatowskien +, Hazarden+, Pendolino+, Metro+, i takie tam różne fajne, hehhe najlepsze jest to w tym że sami rozkradliście kraj a pretensje do żydów i niemców i ruskich :D żałosne :D
Reklama