UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • na Rafałka bo jeszcze będzie przepięknie jeśli rura nie pęknie, jeszcze będzie normalnie jeśli g. .. .nie walnie i do tego podoba mi się, że wspiera LGBT, daje kasę na szkolenia partyzantki ulicznej Antify i ma znajomości wśród grupy Blinderbengerena
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  58
  99
  Sewer(2020-06-03)
 • @Sewer - Każdy Rafał to przygłup, nie ma inaczej!
 • @Sewer - dodatkowo chołubi czerwonuchów z SB dajac im miliony, jego matka wie kogo ma ozłacać i za co, w koncu to też czerwony pomiot. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  kreciol(2020-06-03)
 • @Sewer - Widać po języku wypowiedzi że jesteś zwolennikiem PiS. .. za chwilę nazwiesz ludzi "chamską hołotą"jak pewien prezes twojej ukochanej partii. Hashtagi: #Gosc555
 • @Sewer - A pierwszą damą bedzię WALC Hashtagi: #Dolas
 • Chamska hołota to nad wyraz łagodne określnie na tych ludzi z opozycji, którzy krzyczeli w Sejmie do posła Kaczyńskiego "zadzwoń do brata". Ale o tym w Waszej TV nie mówią, to skąd macie wiedzieć!
 • Ten dyktatorek wydarł się do wszystkich inaczej myślących czyli 10 418 775 osób głosujących przeciwko KW PIS tj. 56,4 proc. ogółu wyborców w wyborach parlamentarnych z 2019 roku. Tej i innych obrażających wypowiedzi nie da się pominąć milczeniem, sieją nienawiść i pogarde dla drugiego człowieka. Ten wasz napoleonik z drabinką jest osobą z histrionicznym zaburzeniem osobowości - czas na wizytę u psychologa. Tyle w temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  zającpoziomka(2020-06-22)
Reklama