UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • "Ja pierniczę. .Agnes niezła jesteś. Szkodzisz zwierzętom i nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy. Skoro taka mądra jesteś i masz informacje dzwoń na policje, bo ta karma należy sie zwierzetom i nikomu innemu!!!! wiec dzwon, schronisko powinno to zalatwic i zmusic agnes do zeznan. " buuuuu Odważna dziewczyno lub chłopaku dlaczego Ty nie podpisałaś/eś się pod swoją opinią o mnie? W jaki niby sposób szkodzę? W taki, że zwracam uwagę na problem? Skąd wiesz, że nie zadzwonię na policję? Nie bądź taka/i mądry. Nikt mnie do niczego zmuszac nie będzie, bo żyjemy w Państwie demokratycznym, nie bądź śmieszna/y. O sprzedaży karmy przez pracownika (chyba że ją ukradł i podaje się za pracownika) mówi się na mieście. Wszystko w tym temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    agnes12(2011-01-27)
  • Gdzie ewentualnie u kogo można taką karmę kupić?
  • NO, niech schronisko pozwie agnes do sądu, hahahaha
  • Pewnie jak zwykle nic, albo wyprą wiadomosc ze swojego umysłu zaprzeczajac intensywnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    lutek+obserwator(2011-01-27)
  • A ja byłm 2x w schronisku, tzn. chciałam zostac wolontariuszka, razem z koleżanka, chciałysmy przychodzic po lekcjach, ale bardzo nieładnie nas traktowano. Jedna pani, nie biała, tylko czarna, ale nie ta stara, tylko taka młoda, pomiatała nami jak debilami, wiec wiecej nie przyszłyśmy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    agnieszka kocha pieski(2011-01-27)
  • A ja sie cieszę z tej wygranej. Naprawdę to schronisko do najlepszych nie należy, zwierzęta sa w nim w strasznym stanie, zwłaszcza koty, wiec każda pomoc sie przyda, a karma z Tesco w takiej ilości to naprawdę luksus-Brawo, Elblązanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pani Barbara(2011-01-27)
  • A ja się cieszę z tej wygranej- wiemy wszyscy, ze to schronisko do nalepszych nie nalezy, warunki sa nieciekawe, a zwierzaki w strasznym stanie, zwłaszcza koty. Dlatego uważam, z e tyle karmy to błogosławieństwo dla tych biednych stłoczonych zaniedbanych zwierząt- brawo Elblązanie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pani barabara(2011-01-27)
  • A. W. Rozumiem, ze ogłoszenie raz na dwadziescia kilka stron to jest ok. Rozumiem, że dbasz o to, żeby ci, kórzy ogłaszaja swoje wyhodowane w domach zwierzaczki byli na pierwszych kilkunastu stronach przez kilkanascie dni? I to jest ważniejsze niż szansa dla zwierzakó, kórymi sie opiekujesz? Ok, rozumiem, jakos mi to nie przyszło wcześniej do głowy :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wreszcie podpisana- Żbik(2011-01-27)
  • Sprawdzcie tą Agnes i inne obrażające wpisy. Koniec z tym. Agnes nie masz na pewno żadnych dowodów na Twoje oskarrzenia a piszesz tutaj pod publike i to jest bardzo bardzo smutne.
  • agnes ty jestes jakas nie tak w główce twojej? idz sie leczyc czlowieku.
  • nie dokończylem wpisu wiec agens ja to jestesm ciekaw który pracownik mowil ze dostaje zarcie dla psow w schronisku jako dar bo sami mają wystarczająco. wtym wypadku wtychodzi ze nie tylko pracownik ale i kierownictwo kradnie?, bo tak napisalas, ze oni mu dają. kurna i tak szkodzisz zwierzętom. oby schronisko wyjasnilo to sprawe i albo ty dostalas po glowce za klamstwa albo zlodizeja wywalą.
  • No nasza gwiazda wreszcie przemówiła florek
Reklama