UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wyniki Budżetu Obywatelskiego poznamy później

 
Elbląg, Wyniki Budżetu Obywatelskiego poznamy później
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Władze miasta informują o przełożeniu terminu ogłoszenia wyników tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Prezydent Witold Wróblewski uznał, że potrzeba jest ponowna weryfikacja głosów, z których znaczna część została oddana nieważnie.

- W związku z dużą ilością głosów nieważnych, które mogłyby mieć wpływ na ostateczne wyniki tegorocznego głosowania w Budżecie Obywatelskim, prezydent polecił ponowną weryfikację tych głosów - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. -. Wymaga to czasu, szczególnie teraz, kiedy część pracowników przebywa w izolacji bądź kwarantannie. Wobec powyższego zmuszeni jesteśmy przełożyć termin ogłoszenia wyników, który zgodnie z harmonogramem przypadał na dzień 6 listopada br.

Przypomnijmy, że w tej edycji BO pula środków na realizację zadań wynosi 3.500.000 zł – po 500.000 zł na każdy z pięciu okręgów oraz 1.000.000 zł na inicjatywę ogólnomiejską. Dodatkowo w każdym z okręgów zostanie wydzielona kwota po 30.000 zł na małe projekty, jednak wartość każdego z nich nie może przekraczać 10.000 zł.

Informacja UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama