UWAGA!

Wyniki Budżetu Obywatelskiego poznamy później

 Elbląg, Wyniki Budżetu Obywatelskiego poznamy później
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Władze miasta informują o przełożeniu terminu ogłoszenia wyników tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Prezydent Witold Wróblewski uznał, że potrzeba jest ponowna weryfikacja głosów, z których znaczna część została oddana nieważnie.

- W związku z dużą ilością głosów nieważnych, które mogłyby mieć wpływ na ostateczne wyniki tegorocznego głosowania w Budżecie Obywatelskim, prezydent polecił ponowną weryfikację tych głosów - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. -. Wymaga to czasu, szczególnie teraz, kiedy część pracowników przebywa w izolacji bądź kwarantannie. Wobec powyższego zmuszeni jesteśmy przełożyć termin ogłoszenia wyników, który zgodnie z harmonogramem przypadał na dzień 6 listopada br.

Przypomnijmy, że w tej edycji BO pula środków na realizację zadań wynosi 3.500.000 zł – po 500.000 zł na każdy z pięciu okręgów oraz 1.000.000 zł na inicjatywę ogólnomiejską. Dodatkowo w każdym z okręgów zostanie wydzielona kwota po 30.000 zł na małe projekty, jednak wartość każdego z nich nie może przekraczać 10.000 zł.

Informacja UM w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama