UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Idiotów, którym się spieszy widać nie brakuje. Kary za nadmierną prędkość a zwłaszcza za jazdę "na zderzaku" są zdecydowanie za niskie. Karać bez litości! Bo są to główne przyczyny wypadków na drogach szybkiego ruchu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    73
    3
    rolio(2018-12-28)
  • Prawda, kary są za niskie. W Anglii wszyscy jeżdżą spokojnie bo boją się wysokich kar. Tu widać posłowie robią przepisy pod siebie.
  • Do tego pijany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    Kierowcy(2018-12-28)
  • @rolio - Idiotów, którzy wypisują głupie i obraźliwe komentarze nie brakuje. Z opisu wynika, że: albo kierowca zmieniający pas źle oszacował odległość, albo (z 19.letniego doświadczenia jako kierowca obstawiam tę opcję) baba za kierownicą zahamowała/zwolniła kiedy ktoś wjechał za nią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    PawełG(2018-12-29)
  • @Eeee - Tylko, że bardziej niebezpiecznie jeżdżą ci powolni kierowcy. Wiem to z doświadczenia. ..
  • Czytałeś tekst? Czy też jesteś pijany jak sprawca? Ośmieszasz się prostaku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cynik (2018-12-29)
  • Jechałem w tym czasie kolesiowi bardzo się spieszy jechałem lewym i mruga światłami żebym mu natychmiast zjechał Auto przedemerytalne również zjechało a tamten koleś ujęcia może z 500 metrów doprowadził do zderzenia dwóch aut i sam dachowal
Reklama