UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Była stara 7 i były wypadki. Teraz jest nowa S7 gdzie są po dwa pasy ruchu i też są wypadki. Nawet jakby były po 4 pasy ruchu w jenym kierunku i do tego sama prosta 50 km to ludzie i tak będą robić wypadki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    7
    Kroos(2018-12-28)
  • Będą robić, ale jak jest nowa to wypadków jest dużo, dużo mniej, bo są oddzielne pasy ruchu i niemożliwe jest wyprzedzanie na czołowe, a na starej 7 takie praktyki były nagminne i pobocza były gęste od krzyży. Dodatkowo są wiadukty, które też zmniejszyły liczbę wypadków, jak przed budową wiaduktu w Krośnie było kilka wypadków w tygoniu przy wjeździe do Pasłęka, teraz praktycznie nie ma ich wcale, bo S7 idzie góra a droga 527 dołem i się nie przscinają, samochody nie stoją w kolejkach do Pasłęka jak kiedyś i nie wymuszają.
  • Dokładnie. Wszyscy jadą w jednym kierunku ale i tak są zdarzenia, kolizje, wypadki... ja myślę, że polscy "kieroFcy" powodowali by wypadki, nawet, gdyby mieli wyznaczony i wygrodzony pas wyłącznie dla siebie...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Kiero-wca(2018-12-29)
  • @Zen - Sa wypadki i beda, ale jest ich mniej niz kiedys.
Reklama