UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla pisu przedsiębiorcy to cwaniaki którzy nie chcą się dac okradać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    47
    56
    Gienio(2021-12-06)
  • @Gienio - Widzisz Gienio, tylko że to nie pis dyktuje te ceny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    18
    Henio(2021-12-06)
  • @Henio - Ale pis zafundował podwyżki, które skutkują kolejnymi podwyżkami.
  • @Henio - Jak nie pis to kto? Podnieśli lub wprowadzili ponad 50 podatków a ty nie widzisz związku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Ciekawy(2021-12-06)
  • @Gienio - pis pis a w Elblągu PO u władzy czy się mylę, kiedy nastąpiła zmiana no kiedy
  • @Henio - Jeśli zarządca galerii handlowej podniesie najemcom ceny o 100 % to ci podniosą ceny żeby nie zamykać biznesów. Kto jest winien tej podwyżki ? Widać że baca z Żoliborza cię na hale wyprowadza
  • @Henio - Powiedz mi chłopaku kto odpowiada za 50% podwyżki cen paliwa ? Rosną koszty rosną ceny. Orlen się chlubi że w drugim kwartale tego roku osiągnął rekordowe 2.2 mld zysku. Tyle pieniędzy wyciągnięto z kieszeni Polaków. Przez pazerność partii mamy taką inflację
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Gienio(2021-12-06)
  • @Ciekawy - Ok, wprowadzili podatki ale jaki jest koszt wynajęcia przez miasto kawałka placu na handel? Wydaje mi się że prawie żaden. Więc mogli wziąć 200 albo 150.Mniej by zarobili ale związek z podwyżkami jest przesadzony.
  • @Gienio - dla jakiego pisu?? w elblągu nie rządzi pis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Ariana(2021-12-06)
  • @Gienio - Dobrze Gienio, ceny rosną ale wytłumacz mi zależność ceny wynajęcia kilku metrów powierzchni, po której teraz chodzą ludzie, od tych podwyżek?
  • @Gienio - czyli rozumiem, że według pana w Elblągu rządzi PIS?
  • @Gienio - A co jarmark w Elblągu ma wspólnego z PIS'em, człowieku ogarnij się. ..
Reklama