UWAGA!

Wysyłaj najtaniej na terenie Polski i Unii Europejskiej

2016-09-29
Aktualizowany 2016-09-29 13:00
 
Wysyłaj  najtaniej na terenie Polski i Unii Europejskiej
fot. Anna Dembińska

Serwis allepaczki.pl od ośmiu lat zapewnia swoim klientom bardzo elastyczne warunki wysyłania paczek i dobre ceny na terenie Polski i Unii Europejskiej. Teraz rozszerzył swoją ofertę i daje klientom możliwość osobistego nadania przesyłki w punkcie stacjonarnym przy ul. 12 Lutego.

Serwis allepaczki.pl powstał na bazie doświadczeń właścicieli, którzy wysyłaniem zajmują się zawodowo od lat. Korzysta tylko z zaufanych kurierów, stawia na dobre ceny na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej oraz proponuje najniższe opłaty za wysyłkę paczki do Niemiec i Anglii.
      
       Do tej pory dostępny tylko w Internecie, od teraz ma swój punkt - tuż przy dawnym Świecie Dziecka przy ul. 12 Lutego 23B. Przyjść może każdy, kto chciałby nadać przesyłkę. Można również przyjechać samochodem, bo parking położony tuż przed punktem allepaczki.pl jest bezpłatny. Na tych, którzy będą wysyłać przesyłkę czeka 10 proc. rabatu! Paczka wysyłana jest tego samego dnia, a pracownicy potrafią rozwiązać każdy problem, który pojawi się od momentu nadania przesyłki aż do jej doręczenia.

  Wysyłaj  najtaniej na terenie Polski i Unii Europejskiej
fot. Anna Dembińska


       Ale mimo wszystko warto pomyśleć również o tym, by zarejestrować się w serwisie. Taka osoba również otrzyma 10 proc. rabatu, ponadto w serwisie allepaczki.pl nie trzeba deklarować określonej liczby wysyłek. Atutem jest również wygodny, kompleksowy, a przede wszystkim łatwy sposób wysyłania przesyłek. Kolejnym plusem rozwiązań serwisu jest jego elastyczność – to tu możesz na przykład nadać paczkę z konkretnego miasta w Polsce do innego, będąc w tym samym czasie w innym mieście lub za granicą. W tym pomóc może strona sellplex.pl. To serwis dedykowany głównie klientom biznesowym, taki "brat bliźniak" allepaczki.pl, również zbudowany na doświadczeniach właścicieli związanych z wysyłaniem.
      
       Zainteresowany? Zerknij na stronę allepaczki.pl, znajdź również serwis allepaczki.pl na facebooku!
      

allepaczki.pl
       ul. 12 Lutego 23B
       (przy dawnym Świecie Dziecka)
       Tel: 55 6181017
      
       Godziny otwarcia:
       Od pon. do pt.
       Od godz. 8 do 16
      
      
---------Art. sponsorowany-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej