UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem przeciwnikiem przekopu. Nie miał on żadnego ekonomicznego uzasadnienia. Ale skoro już inwestycja został. a rozpoczęta to niestety trzeba ją kontynuować i dokończyć. Za dwa albo nawet trzy miliardy (znając pisowską gospodarność)Elbląg pozyska rocznie kilkadziesiąt wizyt jachtów turystycznych więcej niż do tej pory. Odczują to w minimalnym stopniu restauratorzy i sklepikarze ze Starówki Należy jak najszybciej odsunąć piss od władzy bo "szeregowy poseł"lecząc swoje kompleksy będzie fundował Narodowi takie prezenty coraz częściej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    62
    cywil(2020-06-10)
  • @cywil - Wybierz swojego tęczowego cwaniaka to będziesz organizował parady równości na Starówce Elbląskiej. Poprzednicy upodlili dostatecznie naród aby dale dal się oszukiwać. Boli Was, iż przeciętna rodzina średniozamożna otrzymuje wsparcie od rządu, jakiego nigdy nie dostała. Proponuje referendum aby osoby pogrążające Elbląg w upadku - dostały bezpłatny bilet na opuszczenia miasta, ale w jedna stronę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    13
    Valdi don(2020-06-10)
  • @Valdi don - czytam komentarze i radość mnie ogarnia coraz większa. Zmasowany atak pissowskich trolli świadczy o wielkiej nerwowości w obozie. Słupki lecą Dudzie na łeb na szyję. .. Strach zagląda w oczy. Czują, że kończy się republika Banasiowa, państwo Misiewiczów, . .. .Już nie będzie blond asystentek po 60 000 złotych miesięcznie. Nie będzie darmowych lotów dla rodzinki Kuchcińskiego J Nie będzie premii po 50 000,"które się należą !", co pocznie biedna córka leśniczego, ? już nie będzie można zażądać kilkudziesięciu milionów złotych łapówki od właściciela prywatnego banku, a może jeszcze trzeba będzie zapłacić za projekt wież i zwrócić kopertę dla księdza Ratunku !!!! jak będziemy wówczas żyć. .. .?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    10
    cywil(2020-06-10)
  • @Valdi don - i jeszcze tylko nurtuje mnie pytanie. Jeśli bronisz partii piss i tych rządów (szydło, morawiecki), które to tyle razy złamaly Konstytucję, przepisy prawa, naraziły Skarb Państwa na gigantyczne straty - to kim ty jesteś ? Należysz do tego układu ? Czy jesteś pissowskim trollem - 2,50 zł za wpis szczujny. .. ..
  • @cywil - jak rozumiem, jesteś prawnikiem i ocena konstytucyjnosci przepisów i postępowania to dla ciebie chleb powszedni, czy bierzesz wykładnię od niejakiego giertysia lub od tvn-owskiego nadwornego szczekacza, partnera biznesowego niejakiego nikosia, największego bandziora trójmaista w lat 90-tych? Powielasz stare teksty gówna wielkiego (gw)i tvnowskiej szczujni, użyj mózgu, to nie powinno boleć, a jak boli, to są od tego lekarze. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    kreciol(2020-06-10)
  • @cywil - Ty kanalio - lepsi twoi złodzieje VAT 280 mld oraz OFE 500 mld, Amber Gold, afera kamieniczników w Warszawie, szubrawcy i złodzieje - to twoja opcja - Sami widocznie masz za uszami i tęskno co do okradania Polaków. Skończyło się bracie - KAS i CBA dobierze się wszystkim krętaczom, nierobom i właścicielom agencji towarzyskich. Głosu na swojego tęczowego rumaka i znawcę perwersyjnych metod seksualizacji dzieci. Ja by was wszystkich z Elbląga pogonił na Syberie do pracy w kopalniach diamentów Rudego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    Valdi don(2020-06-10)
  • @kreciol - sekta piss w natarciu, ,, ,, Mobilizacja pełna. .. Zgodnie z rozkazem szeregowego posła z listu do swoich wyznawców. .. .Ja chcę ci tylko przypomnieć jaka zasada obowiązuje w twojej sekcie. Nikt nie ma tam szacunku dla tego prezydenta. Szeregowy poseł witając się z głową państwa nie wstaje z krzesła i odwraca głowę w drugą stronę. A własny elektorat, rządzący nazywają CIEMNYM LUDEM. Mówiąc to kurski nie miał na myśli mnie. Przeciwnika tej formacji. On wiedział, że ja tego nie kupię. Ciemny lud to ten który to kupił i głosuje na piss. Pozdrowionka
  • @Valdi don - Platforma nie ma nic wspólnego z Abber Gold. Gdyby było inaczej to ziobro już dawno powsadzał by ich do więzienia. Za to SKOKI i to pisssowskie dzieło. Afera, która kosztowała podatnika i skarb państwa 7 MILIARDÓW złotych ! A GetBack ? a KNF ? A Gettin Bank ? A uszczelnienie VAT to jedna wielka ściema. Dlaczego ten rząd już milczy na ten temat, szczególnie w kampanii ? Bo on też nie uszczelnił. Pojedyńczymi drobnymi sukcesami się chwalą. Za poprzedniego rządu też były takie same sukcesy. . Nawet nie wiesz jaką radość sprawia mi jak czytam te wasze bardzo nerwowe wpisy. .. .. Graliście na zwłokę, żeby Trzaskowski miał jak najmniej czasu na zebranie podpisów. W 5 dni 1 600 000 przeraziło wasz obóz. Słusznie. .. .. Nadchodzą oczekiwane zmiany. .. .Duda spakuje swój partyjny długopis i opuści Pałac. .. .
  • @cywil - no coż twój prezio bronek nawet ze swoją maciorą nawet nigdzie nie wchodził, bo mu się nie chciało, miał to gdzieś, biesiadował i bigosował w pomiotem w belwederze lub pałacu, nawet mu merola vito zakupili bo się nie mieścił do limuzyny. .. nie należę do pisu, ale ich popieram w sprawach społeczno-gospodarczych, wolę ich niż twoich złodziei z ryżym hersztem na czele, głosuj na tęczowego lewaka, to ci kumple rabieja dzieciaka w szkole przebolcują gdy będziesz w rajchu pracował na myjni, jak już to drzwiej bywało. .. to jest właśnie demokracja, kto chce być idiotą, ma prawo nim być. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    kreciol(2020-06-10)
  • @Valdi don - skoro nikt z platformy nie siedzi za Amber Gold to znaczy, że PiS i Ziobro ich kryje ? No tak to rozumiem. Bo jeśli rzeczywiście to afera PO to powinni siedzieć w więzieniu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    jak to jest ?(2020-06-10)
  • @jak to jest ? - co cóz, tylko zobacz co się dzieje z kastą w tójmieście, nagle wszyscy są chorzy i mają amnezję, przedkładają zwolnienia które giertyś lub jemu podobni przedkładają w nieskończonośc, ale przyjdzie czas, że i to się skończy, na wszystkich tulejów przyjdzie czas. .. (jednego już wczoraj wsadzili, mam nadzieję że innych również )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    kreciol(2020-06-10)
  • @kreciol - zgadzam się z tobą w 100% KTO CHCE BYĆ IDIOTĄ NIECH NIM BĘDZIE. .. .. Każdy nawet upośledzony na umyśle potrafi rozdawać nie swoje. .. Kupować głosy za dla jednej partii za pieniądze wszystkich podatników. O jakich programach socjalnych mówisz ? O drożyźnie ? O najwyższej w Europie inflacji. Jabłka po 7 złotych ? Truskawki po 10 ? Pietruszka 16 ? O horrendalnych cenach za wywóz śmieci ? Wszystko drożeje z dnia na dzień. Tego programu bronisz ? A gdyby jednak duda wygral wybory to chcę zobaczyć twoją minę jak zobaczysz swój rachunek za prąd. .. Czkają tylko na "powybory"z wprowadzeniem gigantycznej podwyżki. To ich program socjalny. .. .Dziękujemy wolimy program PO w którym cztery lata z rzędu ceny gazu i prądu były obniżane.
  • @cywil - uwag, nie karmcie tego ruskiego trola!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Moderator.(2020-06-10)
  • @cywil - Duda już wygrał i to was boli - frustraci z urojeniem wyższości hahahahah. Wasz krzewiciel komuny i macania waszych dzieci z pewnością nie wygra. Wam tylko chodzi praktycznie o środki pieniężne na funkcjonowanie PO jako upadającej partii - nawiedzonych i zmanipulowanych kleszczy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Valdi don(2020-06-10)
  • @cywil - Mam duży majątek i 2,50 mogę ci w pysk rzucić. HAHAHAHA
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Valdi don(2020-06-10)
  • @kreciol - zaraz zaraz. O czym ty mówisz ?! Prokuratura w 100% jest podległa rządowi. Rządowi PiS i ministrowi Zbigniewowi Ziobro. Prokuratura ta nie postawiła żadnego zarzutu w tej sprawie nikomu z PO ani nie wniosła aktu oskarżenia przeciwko komukolwiek z PO. Więc sąd nie miał kogo wybielać jak tu insynuujesz. .Nie skierowała do sądu wniosków o pociągniecie kogokolwiek z PO do odpowiedzialności karnej. To oznaczać może tylko że albo PiS chroni przestępców z PO albo że PO nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Wybierz sam, która opcja ci bardziej odpowiada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    jak to jest ?(2020-06-10)
  • @Valdi don - No pewnie. Stać cię na to, skoro tylko pod tym artykułem zrobiłeś 30 wpisów conajmniej. .. .. Nerwowy jesteś bardzo. .. .. Duda przegra trolle stracą pracę. Miło czytać te spanikowane wpisy. .. ..
  • @jak to jest ? - jest jeszcze trzecia opcja ograniczony deklu, mianowicie, że sędziowie i prokuratorzy, którze nie są sterowani jak za PO, są z nimi w zmowie, masz przykłąd tulei, nie ograniczono mu immunitetu, bo kruk krukowi oka nie wykole. .. to tylko potwierdza, że ziobro nie steruje póki co prokuratura, ani sądami, dlatego się to wszystko tak ślimaczy, nie m wpływu na ich decyzje, a kasta sumienia nie ma, ztem feruje wyroki, jak feruje, aby swoim było dobrze. .. za tęczowego rafałka będzie to mogła robi otwarcie. .. teraz musi się trochę ponaginać. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    kreciol(2020-06-10)
  • @cywil - Jestem wyluzowany i czekam na bon 1000 zł jak wszyscy. Ty penie odłożyłeś już w kopertkach pod lada i śmiejesz się z tych uczciwych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Valdi don(2020-06-10)
  • @kreciol - zakręciłeś się sam w swoich plugawych kłamstwach i oszczerstwach. PROKURATURA W 100% PODLEGA RZĄDOWI I MINISTROWI ZBIGNIEWOWI ZIOBRO. PROKURATOR KTÓRY NIE WYKONA POLECENIA SWOJEGO MINISTRA MA NATYCHMIAST DYSCYPLINARKĘ. Skoro ta nie postawiła nikomu zarzutu to znaczy że nikt z PO nie uczestniczył w aferze. tyle w temacie. powiadom szybko Nowogrodzką może podrzucą ci jakieś inne argumenty. Tymi kłamstwami nikogo nie przekonałeś.
  • @cywil - oszołoma nikt nie przekona, jak ci ryży złodziej powie zeżryj goowno bo słodkie, to zeżresz i powiesz, że to krówka i bedziesz się jeszcze oblizywał, myśl, może lepiej nie, bo znikniesz :)i przestań drzeć ryjca po krost dostaniesz i tylko deszcz będzie na ciebie leciał. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    kreciol(2020-06-10)
  • @cywil - powiem ci tylko tvn-owski produkcie umysłowy, że jedengo z głownych złodziei zaszlachtowali w zeszłym roku w Gdański, a jego szefowa uciekła za immunitet brukselski, którego jej tęczowe lewactwo nie uchyli, natomoast toczą się postępowania przeciwko jej i jej organiacji przestępczej w małej sycylii nadmorskiej, nie martw się, dodam tylkp, że uczciwi prokuratorzy nie awansują, w góreidą tylko męty sprzedajne, co neistety nie potwierdza twoje teorri wyssanej z wielkiego gooowna z czerskiej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    kreciol(2020-06-10)
  • @kreciol - dno i siedem metrów mułu. nie masz argumentów to obrażasz tak jak jarek od mord zdradzieckich i hołoty. .. .Internauci to czytają i ocenią poziom WASZYCH argumentów - przy urnach wyborczych. duda już się może pakować, ,, ,
  • @cywil - oczywiście co mów pełowiec jak się go złapie na złodziejstwie, to nie moja ręka, to nie ja, to polityczna hucpa, ludze w Gdansku wiedza skąd te mieszkania sie wzięły i kto tam naprawdę rządzi. Madzia umie się ustawić, zginął żołnierz trudno, będą następni, jak to w mafii. Zatem przestan mi tu gadać o braku argumentów. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    kreciol(2020-06-10)
  • @cywil - m.... sobie wycierają śp. Lechem Kaczynskim przy każdej okazji, to też zdroworązsądkowi ludzie widzą, i jeszcze jedno, jarkiem to możesz sobie syna nazwac, albo i córkę, a może i psa, Natomias to p. Kaczyńskiego tylko na pani tyle w temacie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    kreciol(2020-06-10)
  • @cywil - A posłanka Leszczyna mówiąc o Kidawie ze nie rzuca się pereł przed wieprze co chciała powiedzieć o elektoracie PO? Już wiesz kim jesteście dla niej ?
Reklama