UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wołodja, weź się lepiej za te twoje programy do księgowości, bo już nie przystają do rzeczywistosci. Jak widzę, tym razem mądrzysz się waść w zakresie marynarki wojennej, obronności, transportu morskiego, wołodja jak to jest, że się na waści nie poznano na szczeblu centralnym? już tu jeden taki bywa, niejaki skisła, tez się na wszystkim zna i wszędzie mordeczke wciska. .. wołodja, jednostki pływajace ma straż graniczna, służby celne, policja i one będa mogły bez problemu przechodzić przez kanał w przekopie, bez uzyskiwania zgody od śmierdzącej ruskiej onucy. .. ale o tym waśc już zapomniałeś, ten twój guru generał mądry był tyko na papierze, jak przerzucał dywizję w dwa dni na zachód kraju, teoretycznie grało, a w praktyce nic. Tak to już z wami pełowcami jest, działacie tylko w teorii (wasz naczelny teoretyk sienkiewicz dokładnie to podsumował przy wódce za państwowe ). .. głupiec plecie zawsze, mądry wie kiedy zamilknąc, wołodja. .. pamiętaj o tym byś na chochoła za każdym razem nie wychodził
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    6
    kreciol(2020-06-10)
  • @kreciol - weź się updatuj
  • @kreciol - chciałeś błysnąć, ale wyszedłeś na głupka. Z tego co wiem Softel od wielu lat już nie wdraża programów księgowych, chociaż szkoda bo ja sobie je akurat chwaliłam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    księgówka(2020-06-10)
  • @księgówka - akurat nie, napisałęm, ze nie przystają i żeby się nimi zajął, byłby lepszy efekt niż pisanie bzdur, najwyraźniej myślenie u Pani szwankuje, albo brak zrozumienia tesktu czytanego, czego jednakże wymagać od liczykrupy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    kreciol(2020-06-10)
  • @kreciol - Jak można się zająć czymś, czego od kilkunastu lat nie ma?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    księgówka(2020-06-10)
  • @księgówka - dzizas kobieto, można zrobić update, jak ktos coś wymyslił, to potem zrobić z tego nowa wersję jest chyba łatwiej. .. szerloku wyluzuj, bo się pogrążasz z każdym słowem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    kreciol(2020-06-10)
  • @kreciol - Można. Można też zacząć robić ciekawsze rzeczy, hodować truskawki jak ja, albo robić portel jak autor.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    księgówka(2020-06-10)
  • @księgówka - można, wolny kraj. .. tylko po co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    kreciol(2020-06-10)
  • @kreciol - a ty wziąłbyś się lepiej do uczciwej roboty, bo tylko pie. .. szysz głupoty na portelu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    zaskoczony(2020-06-10)
Reklama