UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nim generałowie się odezwali, a nawet p. porucznik, na temat Zalewu i słuszności przekopu, pisał i mówił obecny szef podkomisji d/s wyjaśniania zamachu smoleńskiego, znany wykrywacz spisków wszelakich, Macierewicz. Obiecał nawet okręty wojenne na Zalewie nasze i NATO, chociaż NATO nic o tym nie wiedziało. Ja, jako kapral rezerwy, byłem pierwszym, z byłych żołnierzy zareagowałem na to pisemnie. Wyśmiałem ten pomysł, a byłem jedynie żołnierzem służby zasadniczej. Jako geodeta, wyśmiałem podany koszt przekopu, oceniany przez p. posła Kaczyńskiego na 800 mln zł. Same prace geodezyjne dot. sporządzenia mapki dla celów projektowych, oceniłem na ho, ho, a nawet jeszcze więcej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Roman1(2020-06-10)
  • @Roman1 - Ale brednie.
  • @Roman1 - Przekop to dobra inwestycja, kto uważa inaczej ten jest totalnym głupcem.
  • "@Roman1 - Przekop to dobra inwestycja, kto uważa inaczej ten jest totalnym głupcem"Napisał pewien inteligent z ramienia umiłowanej siły przewodniej naroda wolskiego. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2020-06-11)
Reklama