UWAGA!

Z młodzieżą o narkotykach

 
Elbląg, Z młodzieżą o narkotykach
fot. policja

Dziś (24 października) funkcjonariusz Zespołu prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii mł.asp. Katarzyna Stankiewicz wspólnie z dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - Markiem Jaroszem przeprowadzili spotkanie z uczniami klas VII w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu.

Tematem tego spotkania były konsekwencje prawne jakie niesie za sobą udzielanie, posiadanie, sprzedaż narkotyków oraz jakie zmiany zostały wprowadzone po nowelizacji Ustawy z 20 sierpnia 2018 r. Marek Jarosz informował młodzież o aspektach zdrowotnych oraz rodzajach substancji psychoaktywnych. Policjantka natomiast wyjaśniała młodzieży czym jest udzielanie a czym posiadanie i sprzedaż środków odurzających oraz jaka się z tym wiąże odpowiedzialność prawna a także kara. W spotkaniu udział wzięło 30 uczniów i 2 nauczycieli.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Bzdura.
 • Pani Stankiewicz prowadzi super zajęcia dla młodzieży. Byłam z klasą. Podziwialam
 • Brawo Pani Kasiu za zajęcia edukacyjne, mam jedynie pytanie kiedy ten nierób od przemocy w rodzinie zorganizuje jakieś zajęcia edukacyjne dotyczące przemocy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  Dzielnicowy-emeryt(2018-10-24)
 • a czy tłumaczy się młodzieży że równie niebezpieczne co niektóre nielegalne są legalne narkotyki, które można kupić w każdym sklepie ? i że bardziej szkodliwa jest nielegalnośc pewnych substancji niż ich legalnośc ? że najbardziej szkoldiwa rzecz w konopiach to policja i polskie prawo ? że dopalacze są skutkiem bezsensownej walki z substancjami psychoaktywnymi ? Promocja zdrowego życia być powinna i tłuamcznie czemu młody mózg nie pwoinien sięgac po etanol czy konopie i że warto nie pić nie palic i sporty u[parwiac a nie być grubym głupim i źle odżywionym uzależnionym od np. tytoniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  szimurina(2018-10-24)
 • 30 uczniow
 • To sie napracowali. Ja wiem Zuzia Pan Kracy wie ze narkotyki sa ogólno dostepne młodzież żre je jak krowa trawe . W pracy biurach chodzą nacpani. Wystarczy nadstawic ucho otworzyc oczy . Społeczeństwo daje przyzwolenie . Red Bulle pija 12 dzieci,biedronkowe swinstwa pomijam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bazantarnia(2018-10-25)
 • Wiedza nie chroni przed uzależnieniem.
Reklama