UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Tomasz 85 - Ja nie mówię, że to jest b. tanio (choć te 140 zł to chyba przesadzone - 17.40 x 4 osoby x 12 m-cy to jest niecałe 70 zł/mies. , choć tu nie wiem na ile osób Pan liczy, fakt; przy czym te stawki 120-130 euro to są najniższe, średnio jest to ok. 200 euro rocznie), natomiast mówię, że w Niemczech również się płaci. Pomijam tu oczywiście istotny fakt, że w Niemczech odbiór odpadów jest zorganizowany dużo lepiej, ale oni mieli dużo więcej czasu na ogarnięcie tego tematu, podobnie jak tam jednak społeczeństwo jest nieco lepiej wyedukowane pod względem ekologii. Co do opinii nt. reżimu, pod którym żyjemy, zgadzamy się bez dyskusji:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    RobertKoliński(2019-11-28)
  • Myślisz Pan, że będą liczyli 17,40*5?? Ja myślę, że będą liczyli (17.40*2)*4, bo mogą!! A jak im udowodnię, że posegregowane odpady dostali, skoro oni stwierdzą, np. że jeden papierek od cukierka był źle wrzucony, nie wierzę w to, że policzy po najniższej cenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tomasz85(2019-11-28)
Reklama