UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zadbaj o rozwój dziecka z Brazylijską Szkołą Piłkarską

2016-08-30
Aktualizowany 2017-03-01 07:00
 

Socatots to znane na całym świecie szkółki ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do pięciu lat. Swoją popularność zawdzięczają specjalnie dobranym do wieku ćwiczeniom, które maluchy wykonują wspólnie z rodzicami pod okiem wykwalifikowanego trenera. Ich kontynuacją są zajęcia w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich, przeznaczone dla starszych dzieci. 

Zajęcia Socatots są doskonale znane na całym świecie, gdzie w ponad 800 ośrodkach systematycznie trenuje ponad dwa miliony dzieci i rodziców z 60 krajów. Tych ostatnich przekonuje ogólnorozwojowy charakter zajęć, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej. W Polsce w zajęciach uczestniczy ponad dwa tysiące dzieci w ponad 30 miastach.
      
       W zajęciach Socatots biorą udział dzieci od szóstego miesiąca do piątego roku życia. Formuła polega na wykonywaniu przez maluchy i ich rodziców gier oraz ćwiczeń ze specjalnie zaprojektowanymi przyrządami. Starsze dzieci mogą kontynuować naukę w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich. Nazwa pochodzi od autorskiej metody treningowej twórcy Socatots - Brazilian Soccer Schools. To jedna z najpopularniejszych piłkarskich metod treningowych, która koncentruje się na bezpośrednim, częstym kontakcie z piłką. Inspiracją dla BSS jest Futebol de Salão, czyli technika gry w piłkę na sali, z której wywodzi się większość gwiazd piłkarskich tego kraju.

 


       W Polsce Socatots działa od 2009 roku. Od tego czasu zajęcia zyskały uznanie rodziców i środowiska piłkarskiego. Szkółki współpracują m. in. z Lechem Poznań i Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej. Podobne praktyki mają miejsce na całym świecie. W Wielkiej Brytanii każdy ośmio- i dziewięciolatek w dziecięcej drużynie londyńskiej Chelsea ma za sobą naukę w szkółce Socatots.
       Piłkarskie Maluszki ćwiczą raz w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej zajęcia trwają 40 minut, w grupach do drugiego roku życia, 45 min. dla dzieci do czterech lat i godzinę dla pięcio- i sześciolatków. Zapraszamy na stronę brazylijskieszkolki.pl, można się  z nami skontaktować mailowo - elblag@brazylijskieszkolki.pl - a także telefonicznie, pod numerem: 602 375 886.
      
       Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko opiekuna oraz dziecka, mail oraz numer telefonu. 
      


       --------Art. sponsorowany----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl