UWAGA!

Zadbaj o włosy nie tylko po lecie

2016-10-04
13:00
 
Zadbaj o włosy nie tylko po lecie

Najczęściej po okresie zimowym i letnim jesteśmy namawiane do tego, by zatroszczyć się o swoje włosy. Prawda jest taka, że o kondycję włosów powinnyśmy dbać przez cały rok. Jest duży wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że nasze włosy będą zdrowsze i piękniejsze.

Wystarczy udać się do salonu fryzjerskiego, gdzie po krótkiej rozmowie fryzjerka dokona diagnozy i zaproponuje nam odpowiedni zabieg. Jeśli nasze włosy będą suche, będzie to terapia nawilżająca. Jeśli będą zniszczone, to zaaplikuje nam kurację regenerującą. Możemy skorzystać z usługi kompleksowej lub ekspresowej. Ta ostatnia pomija użycie maski i olejku. Opiera się na umyciu włosów odpowiednim szamponem i nałożeniu eliksiru. Niby niewiele, ale dla naszych włosów to prawdziwa ochrona.
      
       Jeżeli chcesz poznać stan swoich włosów, skóry głowy i dowiedzieć się jak dbać o ich piękny wygląd zapraszamy do wizyty w salonie Visage Hair Professionals w Centrum Handlowym Ogrody (parter wejście od ul. Żyrardowskiej).
       Nasi Styliści są przygotowani do profesjonalnej diagnozy stanu skóry głowy i włosów, a także podpowiedzą Ci najwłaściwszy sposób pielęgnacji, aby Twoje włosy były prawdziwą ozdobą i było ich coraz więcej.
      
      
Zapraszamy:
       od poniedziałku do soboty od 9 do 21,
       w niedzielę od 10 do 20.
       Rezerwacje telefoniczne: 55 619 50 06,
       online: visage.versum.com

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej