UWAGA!

Zajęcia rytmiczne i baletowe w Szkole BROADWAY

 Elbląg, Zajęcia rytmiczne i baletowe w Szkole BROADWAY

Udział w zajęciach rytmiczno- tanecznych oraz warsztatach baletowych to najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery tanecznej.

W zajęciach rytmiczno-tanecznych mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-6 lat. Forma ta polega na nauce figur tanecznych poprzez zabawę. Rytmika doskonale wpływa na prawidłowy rozwój sylwetki, uelastycznienie ciała oraz koordynację ruchową. Zajęcia rytmiczno-taneczne to najlepsze przygotowanie do nauki innych form tanecznych, takich jak balet klasyczny, taniec towarzyski i nowoczesny.
     W warsztatach baletowych mogą wziąć udział dzieci od 6 do 12 roku życia. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistkę, trenerkę i wykładowcę baletu klasycznego z Gdańskiej Szkoły Baletowej. Podczas lekcji baletu dzieci pracują nad nienaganną postawą, estetyką ruchu oraz sprężystością ciała, uczą się także pozycji baletowych oraz ćwiczeń przy drążku.
     Osoby biorące udział w zajęciach baletowych w elbląskiej Szkole Tańca BROADWAY otrzymują gruntowne przygotowanie do ewentualnych egzaminów do szkół baletowych w całym kraju.
     Pozostałe propozycje zajęć w Szkole Tańca BROADWAY: taniec nowoczesny, taniec towarzyski, salsa, flamenco, aerobik, yoga i paneurytmia. Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń - kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne.
     Kursy rozpoczną się 1 października. Możliwość zapisów do 30 września telefonicznie: 055 236 92 82, 606 716 626, przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl lub osobiście w biurze Szkoły Tańca BROADWAY przy ul. Willowej 1 w Elblągu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15. Ilość miejsc ograniczona!
     www.taniec.elblag.pl
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama