UWAGA!

Zajęcia rytmiczne i baletowe w Szkole Tańca BROADWAY

 Elbląg, Zajęcia rytmiczne i baletowe w Szkole Tańca BROADWAY

Udział w zajęciach rytmiczno-tanecznych oraz warsztatach baletowych to najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery tanecznej.

W zajęciach rytmiczno-tanecznych mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-6 lat. Forma ta polega na nauce figur tanecznych poprzez zabawę. Rytmika doskonale wpływa na prawidłowy rozwój sylwetki, uelastycznienie ciała oraz koordynację ruchową.
     Zajęcia rytmiczno-taneczne to najlepsze przygotowanie do nauki innych form tanecznych, takich jak balet klasyczny, taniec towarzyski i nowoczesny.
     W warsztatach baletowych mogą wziąć udział dzieci od 6 do 12 roku życia. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistkę, trenerkę i wykładowcę baletu klasycznego z Gdańskiej Szkoły Baletowej. Podczas lekcji baletu dzieci pracują nad nienaganną postawą, estetyką ruchu oraz sprężystością ciała, uczą się także pozycji baletowych oraz ćwiczeń przy drążku.
     Osoby biorące udział w zajęciach baletowych w elbląskiej Szkole Tańca BROADWAY otrzymują gruntowne przygotowanie do ewentualnych egzaminów do szkół baletowych w całym kraju.
     Pozostałe propozycje zajęć w Szkole Tańca BROADWAY: taniec nowoczesny, taniec towarzyski, salsa, flamenco, aerobik, yoga i paneurytmia. Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń - kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne.
     Kursy rozpoczną się 1 października 2007 r. Zapisy od 11 do 30 września 2007 r. telefonicznie: 055 236 92 82, 606 716 626 lub przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl. Ilość miejsc ograniczona!
     www.taniec.elblag.pl
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama