UWAGA!

Zajęcia tańca i ruchu w Szkole Tańca Broadway

2012-09-21
08:00

Już tylko tydzień został do otwarcia kolejnych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Absolutnym hitem w tym roku są zajęcia zumby oraz gimnastyki artystycznej i akrobatyki dla dzieci. Na zajęcia zumbatomic mogą zapisywać się dzieci w wieku 7 – 11 lat. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które mają problem z nadwagą oraz dzieci, które chcą po prostu tańczyć. Podczas zajęć zumbatomic dzieci poznają choreografie w różnych rytmach tanecznych od hip – hopu poprzez salsę po reggaeton, marengue i wile innych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu – w każdy czwartek o godzinie 16.45.
       Na zajęcia gimnastyki artystycznej i akrobatyki zapraszamy zarówno dziewczynki, jak i chłopców już od czwartego roku życia. Regularne uczestnictwo w zajęciach bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dzieci – zarówno fizyczny jak i psychiczny. Dzieci pracują nad wzmocnieniem i rozciągnięciem poszczególnych partii ciała, uczą się dyscypliny i nabierają pewności siebie. Podczas zajęć dzieci rozładowują nagromadzoną energię ucząc się mostków, stania na rękach, przewrotek i wielu innych akrobatycznych sztuczek. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 1,5 godziny bardzo szybko będzie można zauważyć efekt ćwiczeń. Na pierwsze zajęcia gimnastyki artystycznej i akrobatyki zapraszamy 2 października o godzinie 16.15.
       Taniec współczesny z elementami akrobatyki to propozycja dla starszych dzieci i młodzieży. Na zajęcia mogą zapisać się dziewczęta i chłopcy od 10 roku życia. Zajęcia rozpoczynają się ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi, następnie odbywa się lekcja tańca modern według Marthy Graham, kolejnym elementem zajęć jest nauka skoków oraz elementów akrobatycznych. Osoby, które regularnie uczęszczają na zajęcia uczą się choreografii, które w późniejszym czasie są prezentowane podczas konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Metodyka zajęć jest opracowana z myślą o prawidłowym rozwoju fizycznym i tanecznym dzieci i młodzieży.
       Taniec towarzyski dla par. Na zajęcia zapraszamy osoby dorosłe – bez granic wiekowych. Na naukę tańca może być za wcześnie, ale nigdy nie jest za późno. Taniec towarzyski to taneczna podróż po świecie – nauka walca, tango, fokstrota, samby, cha-chy, rumby i jive przydaje się każdemu. Do wzięcia udziału w zajęciach namawiamy także osoby, które w przyszłym roku planują wesele i chcą miło zaskoczyć swoich gości znajomością różnych tańców lub przygotować na tę uroczystość specjalne show taneczne.
       Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami zumby dla dorosłych otwarte zostaną kolejne dwie grupy. Tych, którzy chcą ćwiczyć dwa razy w tygodniu zapraszamy we wtorki i czwartki na godzinę 17.45. Osoby, które chciałby ćwiczyć tylko raz w tygodniu zapraszamy w środy na godzinę 16.15. Zajęcia ruszają od 2 października. Zapisz się już dziś!
       Na zajęcia taneczne i ruchowe można zapisywać się dzwoniąc do biura Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu – 55 236 92 82, 606 716 626 lub wysyłając e-mail na adres: broadway@taniec.elblag.pl. Liczba miejsc na wszystkich zajęciach jest ograniczona! Zapisy trwają do 28 września.
      

 

-------------- Reklama ---------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej