UWAGA!

Zamknięte przejście dla pieszych

 Elbląg, Zamknięte przejście dla pieszych
fot. AD

Dziś (10 września) zostało otwarte przejście dla pieszych zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulicy Traugutta z ulicą Generała Grota - Roweckiego. Jednocześnie z chwilą otwarcia tego przejścia, ze względów bezpieczeństwa, zamknięte zostało przejście w okolicy skrzyżowania ulicy Trybunalskiej z Grota - Roweckiego.

Utrudnienia na Grota Roweckiego to efekt realizowanych inwestycji pn. "Przebudowa drogi powiatowej – ul. Gen. Grota Roweckiego w Elblągu wraz z jej układem komunikacyjnym" oraz "Przebudowa skrzyżowania ulic Gen. Grota Roweckiego - Trybunalskiej - Ratuszowej - Łączności wraz z ulicami Ratuszową i Łączności w Elblągu".
      
Grzegorz Walczak, Biuro Usług Inwestycyjnych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ciekawski Panie Walczak -a mózg Pan posiada pod czaszka ?Teraz zmusza sie pieszych by zapier. .. li z jednego końca ul. Grota Roweckiego w drugi koniec ulicy, by przejśc na droga strone. Gratuluje panu pomyślu i zalecam. .. odwiedzenie szpitala we Fromborku. A jak pan sobie wyobraza osoby niepelnosprawne "biegające " wzdłuz ulicy Grota Roweckiego by przejśc na druga strone ?Kolejny burak bez wyobrazni wymyslil !Pan, tak wlasnie Pan.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawski(2010-09-10)
 • Brawoooo :( i znowu zamiast zrobić tymczasowe przejście, zrobiono nam aby było jak najlepiej.
 • Jeśli do najbliższych "pasów" jest więcej niż 100 metrów, pieszy może przekroczyć jezdnię pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów, oraz że będzie: ustępował pierwszeństwa nadjeżdżającym pojazdom, do przeciwległej krawędzi jezdni szedł drogą najkrótszą, prostopadle do osi jezdni. Jeżeli w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia znajduje się skrzyżowanie, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu na takich samych jak powyżej warunkach.
 • że też tego durnia ciekawskiego jeszcze nikt nie powiódł przed oblicze wysokiej sprawiedliwości - ale on się doczeka. .. .oj tak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nieciekawski(2010-09-11)
 • A co będzie z przejściem dla pieszych przy Grobla Św Jerzego chodzi mi o te prowadzącym do parku za skrzyżowaniem ze szkołą Muzyczną. Jest tam przejście podwójne z wysepką na torowisku Czy będą tam światła na przejściu dla pieszych? Przejść tam nie można normalnie, góra zasłania cały zakręt a kierowcy tam nie zatrzymują się. Bardzo dużo ludzi tam przechodzi większość to matki z dziećmi które chcą przejść do parku. Proszę żeby ktoś to rozważył dla bezpieczeństwa i komfortu ludzi. Przy szkole muzycznej światła zamontowane na przejściach a w tym miejscu chyba są równie ważne bo niejeden wypadek tam był.
Reklama