UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Komu od dziecka czytali Rodzice i Kto od dziecka sam czytał, ten będzie czytał przez całe życie. Później już się nie pokocha książek. Wzrost czytelnictwa w przyszłości tkwi w najmłodszych. Są prywatne domy bez żadnej książki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    Bożena L.(2021-10-19)
  • @Bożena L. - Jest sporo ludzi, którzy zaczęli odkrywać przyjemność czytania jako dorośli. Wcześniej archaiczne lektury i ewentualnie fachowa literatura na studiach potrafiły potrafiły mocno do książek zniechęcić, dlatego skreślanie dorosłych z promocji czytelnictwa, "bo tylko dzieci można nauczyć"jest bzdurą i błędem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    maja6(2021-10-19)
  • @Bożena L. - Niestety nie zawsze tak jest. Czytaliśmy ja i mąż naszym dzieciom jak były małe prawie codziennie i jedno jak najbardziej czyta dużo a drugie nie lubi i nie czyta wcale.
  • @maja6 - Nie ma archaicznych lektur tylko stosowne do wieku. Mnie czytano w dzieciństwie i to skutkowało moja do dziś miłością do książek. Dziękuję Wam moi Rodzice🙂
  • Mi rodzice nie czytali wcale, do czytania zachęciła mnie nauczycielka w podstawówce 1-3,i uwielbiam czytać
Reklama