UWAGA!

Zapisz się! Wielki Test Wiedzy o Elblągu już 11 października

 Zapisz się! Wielki Test Wiedzy o Elblągu już 11 października

Nagrody o łącznej wartości 10 tysięcy złotych czekają na uczestników V Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą się wykazać swoją wiedzą. Na zgłoszenia czekamy pod adresem wielkitest@portel.pl lub telefonicznie. Zapisz się i wygraj!

Jak wziąć udział?

V Wielki Test Wiedzy o Elblągu odbędzie się w środę, 11 października o godz. 17 w dużej sali kina Światowid. Zapisy do udziału właśnie ruszyły, można się zgłaszać mailowo pod adresem wielkitest@portel.pl lub telefonicznie pod nr 55 235 39 76 (pn-pt. w godz. 9-16) do 11 października. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, który ułatwi kontakt.

 

Co czeka uczestników

Uczestnicy V Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu zmierzą się z 60 pytaniami. Każde z pytań będzie miało cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. O co będziemy pytać? Dosłownie o wszystko – historię miasta, jego gospodarkę, sprawy społeczne, komunikację, sport, kulturę i wiele innych dziedzin.

Zwycięzców testu poznajemy dopiero na scenie. Państwa testy dla osób sprawdzających są anonimowe. Oznaczone tylko numerami. Na koniec zabawy wywieszamy listę, na której można będzie sprawdzić swój wynik. Wystarczy pamiętać swój numer z testu.

 

Zapraszamy szkoły

W tym roku również zapraszamy uczniów elbląskich szkół ponadpodstawowych. W poprzedniej edycji Testu daliście czadu. Wasza wiedza nam zaimponowała, dlatego nie wyobrażamy sobie tej zabawy bez Was. Zgłaszajcie trzyosobowe drużyny, które będą reprezentowały szkołę. Testy rozwiązujecie indywidualnie, ale wynik sumujemy. Która szkoła zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa. Będziemy Was doceniać, nie oceniać. Błyśnijcie wiedzą!

Mamy pierwsze zgłoszenie: Zespół Szkół Mechanicznych zdobywcy tytułu Mistrzowie Wiedzy o Elblągu 2022 w kategorii szkoły oraz Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych.

 

Szansa dla tych, którzy nie mogą przyjść

Test również o godz. 17 będzie udostępniony na stronie portEl.pl, a internauci będą mieli 15 minut na przejście testu (krócej, bo odpada czas na czytanie pytań przez prowadzących quiz). Najlepszy internauta otrzyma w nagrodę 1000 zł.

 

Nagrody

 

O co walczą uczestnicy Wielkiego Testu? Nie tylko o chwilę sławy, ale także o konkretne nagrody.

- zwycięzca Wielkiego Testu otrzyma laptop o wartości 3 tys. zł (ufundowany przez prezydenta Elbląga),

- zdobywca drugiego miejsca tablet z zestawem słuchawkowym o wartości 2 tys. zł (ufundowany przez marszałka województwa),

- laureat trzeciego miejsca – smartfon o wartości 1 tys. zł ufundowany przez Radę Miejską w Elblągu.

- Dla osób, które zajmą miejsca od 1 do 10 przewidzieliśmy także po voucherze do serwisu NaWynos o wartości 50 zł każdy oraz nagrody książkowe.

- specjalną nagrodę mamy też dla szkoły oraz uczniów


       Organizatorami V Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Rada Miejska w Elblągu.

 

Sponsorami V Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: Delta, OPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

Nagrodę dla szkół i uczniów ufundował Gaming Room

 

Regulamin V Wielkiego Testu o Elblągu

 

--- autopromocja ---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu