UWAGA!

Zatrzymali drugiego podejrzanego

 Elbląg, Zatrzymany przez policjantów 21-letni Ormianin był dziś przesłuchiwany w prokuraturze
Zatrzymany przez policjantów 21-letni Ormianin był dziś przesłuchiwany w prokuraturze

W ręce elbląskich policjantów wpadł drugi podejrzany w sprawie śmiertelnego pobicia 24-letniego Pawła pod Bowling Clubem. 21-letniego Ormianina zatrzymali na przejściu w Gronowie funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Mężczyzna czekał na wjazd do Polski.

Informację o zatrzymaniu potwierdza Jakub Sawicki z zespołu prasowego elbląskiej policji.
     - 21-letni Ormianin Varhuzan M. został zatrzymany (18 września) ok. godz. 8 rano na przejściu granicznym Gronowo - Mamonowo - mówi. – Doszło do tego dzięki pracy operacyjnej policjantów kryminalnych oraz współpracy z pogranicznikami. Czynności z zatrzymanym prowadzi prokurator.
     21-letni Ormianin jest drugą osobą zatrzymaną w sprawie śmiertelnego pobicia. 27 lipca br. 22-letni Marcin P. sam zgłosił się do komendy. Mężczyzna w obecności adwokata złożył wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował go na trzy miesiące.
     Przypominamy: do zdarzenia doszło 22 lipca około godz. 4 nad ranem. 24-letni chłopak bawił się ze znajomymi w jednym z elbląskich klubów nocnych. Między grupą młodzieży, a tzw. ochroną lokalu doszło do nieporozumienia. 24-latek wyszedł przed budynek lokalu i tam został pobity. Chłopak został znaleziony z rozbitą głową. Leżał na chodniku przy budynku ZUS. Lekarze nie zdołali go uratować, zmarł w szpitalu.
     - Policja posiada informacje, które wskazują na to, że sprawców pobicia 24-letniego elblążanina było więcej. Jest tylko kwestą czasu, kiedy kolejne osoby zostaną zatrzymane – zapewnia Jakub Sawicki.
     Prezydent Elbląga Henryk Słonina wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tys. zł dla osoby, która przyczyni się do ustalenia pozostałych sprawców śmiertelnego pobicia młodego mężczyzny pod nocnym klubem przy ul. Teatralnej.
     Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat sprawców zdarzenia, proszony jest o kontakt z elbląską policją pod numerami tel. 997, prowadzący sprawę 055 230-16-13, 055 230-17-10.
     Wszelkie informacje, zmierzające do ustalenia sprawców pobicia można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • informacja "świeżynka". Nikt was już nie czyta!!! Buuuhaaahaaa pora zamknąć wasz portalik.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  były PortElowiec(2007-09-18)
 • Jakiś schizol - niby nie czyta, a czyta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  stały portElowiec(2007-09-18)
 • Dosc! dosc mowie! wasze komentarze nie maja nic wspolnego ze sprawa!
 • co za bzdury, nic na niego nie maja, on jest niewinny!!!!!
 • powinien dostać polski wyrok, a spędzić go w ruskim więzieniu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca007(2007-09-18)
 • Braaaaawo!!!!!
 • no tak teraz twarzy nie pokaze a wtedy jak kopał to sie nie wachał. Współczucia dla jego bliskich bo chyba tak łatwo nie wybacza im tego co zrobił... 25+ to minimum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  buuren(2007-09-18)
 • ja jestem nie winny!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  armeniec(2007-09-18)
 • Nie rozumiem Was ludzie:/ Po co tak na niego najeżdżacie? Stało się, to co się stało i już nic tego nie zmieni. A o jego winie bądź niewinności zadecyduje sąd! Mam nadzieje, że wyrok będzie sprawiedliwy :-)) A i dlaczego od razu najeżdżacie na wszystkich Ormian? Coś Wam zrobili? Moim zdaniem, to Was też powinni sądzić za rasizm!!!! A do administratora strony, to zrobiłbyś porządek z wypowiedziami lub zablokowałbyś możliwość komentowania! Bo myślę, że jak rodzina czyta takie "głupie" teksty, to miło zapewne im nie jest:/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Porządny(2007-09-18)
 • na pewno nie dostanie 25 lat znajac nasze sądownictwo a należałoby się gnojowi. 21 lat i wielki mi figo-fago jak z kolesiami się buja. Armen czy nie kawał gnoja. Jak winny to niech grzeje puchę. I tyle powiem, no.
 • To nie ważne czy Ormianin czy Rosjanin cazy Polak czy Niemiec -ważne ,że nie dorósł o roli ochroniarza.Wdał sie w bójkę a wystarczył tylko jeden telefon i policja przyjechalaby pomóc rozbroić sytuacje. Jaka jest rola własciciela klubu.Zatrudnia młokosów bez doświadczenia,płaci im grosze i proszę...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  chello(2007-09-18)
 • I to ma byc jeden z tych wielkich koksów?? Na siłce nie takich już widzialem...
Reklama