UWAGA!

Zawinił kierowca i pogoda

 Elbląg, Zawinił kierowca i pogoda
(fot. KMP Elbląg)

Nieuwaga kierowcy, poranna mgła oraz śliska nawierzchnia to główne przyczyny kolizji, do której doszło dziś rano na drodze z Elbląga do Malborka. Dwaj mężczyźni trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.30 na skrzyżowaniu drogi K-22 (Elbląg-Malbork) z drogą podporządkowaną prowadzącą ze wsi Ząbrowo do Fiszewa.
     - Kierujący osobowym renault 53-letni Edward M. jechał z Ząbrowa w kierunku drogi K-22 - relacjonuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego elbląskiej policji. - Wjeżdżając na skrzyżowanie, nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu z kierunku Elbląga fiatowi punto. Doszło do bocznego zderzenia aut. Uderzenie było na tyle silne, że oba pojazdy został odrzucone o kilka metrów. Sprawca kolizji z połamaną nogą oraz ogólnymi obrażeniami przewieziony został do szpitala w Malborku. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafił również pasażer punto. 23-letniemu kierowcy nic poważnego się nie stało.
     Policja zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze w trudnym do jazdy okresie jesiennym. Intensywne opady deszczu, śliska nawierzchnia oraz szybko zapadający zmrok mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama