UWAGA!

Zdążyć do domu przed zimą

2010-12-03
Aktualizowany 2010-12-04 08:45
Elbląg, Zdążyć do domu przed zimą

Jeżeli chcesz znaleźć czworonożnego przyjaciela, który ofiaruje bezwarunkową miłość, odwiedź elbląskie schronisko dla bezdomnych zwierząt, na przykład podczas dzisiejszego (4 grudnia) dnia otwartego, i przygarnij psa lub kota. Uratuj zwierzaka! Nie pozwól mu spędzić zimy (w wielu przypadkach kolejnej) w schronisku.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals rozpoczyna Zimową Akcję Adopcyjną "Chcemy zdążyć do domu przed zimą". Dzięki prowadzonej przez nas kampanii „Adoptując mnie ratujesz mi życie” udało nam się w tym roku uratować i znaleźć nowe domy dla 3241 psiaków i 1070 kotów. Mimo naszych starań do schronisk codziennie trafiają porzucone, skrzywdzone przez los zwierzęta, a część z nich na nową, schroniskową rzeczywistość reaguje ogromnym stresem. Schroniskowe kojce i opieka pracowników oraz wolontariuszy nie mogą zastąpić domowej kanapy, ciepła rąk kochającego opiekuna. Najbardziej cierpią zwierzaki oddane do schroniska po śmierci właściciela lub często wyrzucone na ulicę jak stare zabawki. Dla nich zima w schronisku jest wyjątkowo trudnym okresem. Bardzo tęsknią za swoim człowiekiem, poczuciem bezpieczeństwa, gestami czułości i wspólną zabawą z przyjacielem, któremu za okazane serce odwdzięczą się wiernością i wielką miłością.
       Adoptując zwierzaka ze schroniska zyskasz wiernego przyjaciela, który za okazane serce odwdzięczy się bezwarunkową miłością. W ten sposób uszczęśliwisz zwierzaka tęskniącego za towarzystwem dobrego człowieka, którego może mieć tylko dla siebie.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego schroniska (ul. Królewiecka 233) na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę (4 grudnia) w godzinach od 11 do 15.
      
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblagu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • W katolickim kraju tyle bezdomnych i porzuconych zwierzat!!!???
 • czesto zwierzaki są lepszymi przyjaciółmi niz ludzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hau-miau(2010-12-03)
 • Wasze teksty wywołują u mnie zawsze łzy.
 • Mam 10 latka wilka, jego matka tez była z bidula, nie mam mozliwosco trzymac drugirgo, ale zapewniam ze sa to najwierniejsze psy. -pomóżcie im, kto tylko moze
 • ja też mam mnieszańca ze schroniska. .. i nie zaminiłabym jej na 1000 yorków. Bo tyle bezgranicznego oddania nie da rzaden człowieki
 • Jak im wszystkim pomóc, za oknem taki mróz :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  załamana(2010-12-03)
 • B wg religii katolickiej zwierze jest rzeczą. Tylko korona stworzenia- człowiek, zasługuje na szacunek. ..
 • Croll, wiec wziąłeś sukę ze schroniska, po czym ją rozmnożyłes. .. Własnie tak sie tworzy bezdomnosc zwierząt.
 • Załamana- nie muisz pomagac WSZYsTKIM- mozesz pmoc jednemu, którego mozesz zdecydowac sie adoptowac. To proste.
 • Co jest w tej chwili najbardziej potrzebne zwierzakom?
 • Przygarnijcie przed zimą kota ze schroniska, one tam mogą umrzeć. .. Zwłaszcza dorosłe zwierzęta, przyzwyczajone do warunków domowych, ciepła kanapy i towarzystwa kochającego człowieka, które nagle z jakiejś przyczyny znalazły się w nieogrzewanej klatce w schronisku, wśród wielu innych zwierząt, narażone na kontakt z przeraźliwym zimnem i zarazkami. Taki dorosły kot ma już ukształtowany charakter, umie korzystać z kuwety, nie niszczy mieszkania, naprawdę jest niekłopotliwym towarzyszem życia, a jaką miłością i przywiązaniem umie się odwdzięczyć za odrobinę ciepła. .. Wiem coś o tym, mam już trzy koty z "bidula", następnego wziąć po prostu nie mogę. .. ale może ktoś z Państwa się zdecyduje? Tak niewiele trzeba by uratować życie zwierzakowi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Magda......(2010-12-03)
 • przygarnelismy juz dwa (bardzo slodkie) myslimy o trzecim ale jeden ma juz wyrobiony paszport bo on jest teretorialny i lubi przygode. ..
Reklama