UWAGA!

Zderzenie na Pocztowej

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 40
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2014-02-24
14:10
 
Elbląg, Zderzenie na Pocztowej
fot. Witold Sadowski

Dziś (24 lutego) przed godz. 14 na ul. Pocztowej przed skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej zderzyły się trzy pojazdy: autobus komunikacji miejskiej i dwa auta osobowe. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala na badania. Ruch w rejonie zdarzenia był utrudniony przez około godzinę. Zobacz zdjęcia.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, wszystkie trzy pojazdy biorące udział w zderzeniu jechały ul. Pocztową w kierunku Armii Krajowej. Autobus komunikacji miejskiej zatrzymał się w ciągu pojazdów stojących przed przejściem dla pieszych. Za autobusem stanęła kierująca fordem fiesta. Jadący za fordem kierujący audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył fiesty, która się przesunęła do przodu i uderzyła w autobus.
       Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Nikt z pasażerów autobusu nie odniósł obrażeń. Fiestą podróżowały trzy kobiety - wszystkie zostały zabrane karetkami pogotowia ratunkowego do szpitala na badania. Kierowcy audi nic się nie stało. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli z uszkodzonych pojazdów akumulatory i zneutralizowali wyciekłe z nich płyny eksploatacyjne. Ruch w rejonie zdarzenia przez niecałą godzinę był utrudniony i odbywał się jednym pasem. Kierujący pojazdów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwi.
      
      
Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama