UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dużo jeżdzę podmiejskimi drogami i stwierdzam że najgorszy typ kierowców to gnoje w 20to letnich VW, Audi, BMW i innych tego typu szrotach za 3 tys. Przekraczają prędkość, tną zakręty, myślą że są nieśmiertelni i nie liczą się z nikim
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    109
    5
    rowereek(2020-08-22)
  • @rowereek - Tak glupiego spoleczenstwa nie bylo dawno, proste gnoje jak cepy, we lbach pusto, dresy, cpanie, chlanie i to caly ich świat
  • @rowereek - Jeżdżę tamtędy codziennie, gdyby patrol jeździł na tej drodze w godzinach 6 20 - 7 10,może kierowcy nauczyliby się jeździć przepisowo. Nie ma dnia, żeby jakiś idiota nie jechał na czołówkę; wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na trzeciego, na zakręcie widzę codziennie. Pomijam fakt ilu ziomków jedzie na podwójnym gazie, a wiem bo jadą do pracy
  • z obrazę największej grupy wielbicieli rządu mogę podać Cię do prokuratury, a co, pieniądze z 500+ ma hahaha sory chacha cha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    pincetpluśnik(2020-08-22)
  • Mam niestety taką córkę chce kasę a jak nie to straszy że życie sobie odbierze i żona jej daje bo się o kuźwa gnojka 20to letniego boi 😔 Hashtagi: #Hiko
  • @rowereek - Ty pewnie jeździsz tico hehe
  • @rowereek - "Dużo jeżdżę podmiejskimi drogami i stwierdzam że najgorszy typ kierowców to gnoje w 20to letnich VW, Audi, BMW i innych tego typu szrotach za 3 tys. Przekraczają prędkość, tną zakręty, myślą że są nieśmiertelni i nie liczą się z nikim"- Nic ująć i nic dodać !!!! Młode wieśniactwo robi na drogach powiatowych czy też gminnych, co im się rzewnie podoba a policja kompletnie nic w tej sprawie nie robi mimo wielu zgłoszeń odnośnie młodych wiejskich mistrzów kierownicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    hulajnoga(2020-08-23)
  • To prawda jest coraz więcej wypadków. Jestem kierowcą zawodowym i widzę co się dzieje. Kierowcy w miejscach, gdzie mogą jechać 90 km, jadą 40 a samochody jadące za takim delikwentem ryzykują i wyprzedzają, nie tylko Ci wyprzedzający stwarzają zagrożenie, ale także tzw. niemoty. Większość z was tutaj hejtujacych mają za uszami grzeszki z takich właśnie przyczyn.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    151515(2020-08-23)
Reklama