UWAGA!

Ze smakiem i po domowemu

2019-02-17
18:00
 

Wielu z nas chętnie eksperymentuje i szuka nowych smaków, czasami jednak chce się wrócić do korzeni. Zjeść smaczną zupę, taką, jak robiła mama, posilić się pierogami, które przypominają te babcine, wgryźć się w klasycznego schabowego. Z pomocą przychodzą domowe obiady, które znajdziecie w centrum miasta.

Bywają takie dni, że na wszystko brakuje czasu. Obowiązki przytłaczają, a doba wydaje się zbyt krótka. W takich momentach bardzo często priorytetem nie jest obiad, a wypełnienie zadania. Z drugiej strony chciałoby się zjeść coś domowego, zdrowego i po prostu smacznego.
      
       Bywa też tak, że nie mamy ochoty na gotowanie, ale tęsknimy za pachnącym rosołem, aromatycznymi pierogami czy soczystym kotletem. Marzy nam się klasyczny zestaw – zupa i drugie danie – który przypomni nam domowe obiady. Chcemy smaku, który da się osiągnąć tylko wtedy, gdy używa się świeżych produktów.

  Epoca Osteria to dobre miejsce na imprezę okolicznościową
Epoca Osteria to dobre miejsce na imprezę okolicznościową


       Z pomocą przychodzi Epoca Osteria przy ul. Brzozowej 10, gdzie każdego dnia znajdziecie trzy, różne zupy do wyboru oraz trzy propozycje drugiego dania. Są robione tylko z dobrych składników, bez oszustwa, polepszaczy i oszczędzenia na produktach, gotowane każdego dnia. Miejsce to słynie z rewelacyjnych, pachnących naleśników i prawdziwie domowych pierogów, które można również zamawiać na wynos. Więcej szczegółów pod numerem 516 936 546.
      
Lokal postawił również na własną wersję fast foodów. Do hamburgera i cheeseburgera dodawane są własnoręcznie wyrabiane kotlety oraz surówki, bułka to chrupkie pieczywo z piekarni. Palce lizać! 
      
       Dla tych, którzy chcieliby stołować się tam częściej przygotowano bardzo dobrą cenę abonamentową – 11,5 zł za obiad. Epocę Osterię znajdziecie również w naszym serwisie NaWynos, dzięki czemu pachnący i smaczny obiad zamówicie kilkoma kliknięciami myszki. 
      
       W miejscu tym możecie również zorganizować imprezę okolicznościową: imieniny, urodziny, stypę, a także wesele. To także dobre miejsce na przyjęcie komunijne, wolne są jeszcze ostatnie, majowe terminy.
      


       Epoca Osteria

       ul. Brzozowa 10
      
       Godziny otwarcia:
       Od pon. do pt. 
       Od godz. 12 do 17
      
       Sob.
       Od godz. 12 do 15
      
---------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej