UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana organizacji ruchu na Moniuszki - Szymanowskiego

 
Elbląg, Zmiana organizacji ruchu na Moniuszki - Szymanowskiego
fot. AD (archiwum portEl)
Reklama

W dniach 17-18 października na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Szymanowskiego prowadzone będą roboty drogowe związane ze zmianą organizacji ruchu.

O zmianę obecnej organizacji wnioskowała policja, a miasto pozytywnie przychyliło się do tego wniosku. Zmianie ulegnie pierwszeństwo przejazdu. W ramach nowej organizacji ruchu pojazdy jadące na wprost ul. Moniuszki będą poruszały się po drodze głównej, natomiast pojazdy poruszające się po ul. Szymanowskiego przy włączaniu się do ruchu będą musiały ustąpić pierwszeństwa przejazdu.
       O zmianie zasad informować będą stosowne tablice drogowe i znaki pionowe. Po wykonaniu robót w ciągu kilku dni wymalowane zostanie nowe oznakowanie poziome (malowanie będzie uzależnione od sprzyjających warunków atmosferycznych). Prosimy o zachowanie szczególnej uwagi i ograniczenie prędkości. Już od poniedziałku jazda na pamięć w tym miejscu nie jest wskazana.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Alleluja :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 2
  (2016-10-14)
 • Czyli przez najbliższy tydzień unikać tego miejsca, bo stłuczki będą tu co chwilę!!!!! Przecież tubylcy jeżdżą na pamięć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  wodnik(2016-10-14)
 • Nie koniecznie tubylcy jeżdza na pamięc. A może bardziej nebraski?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 3
  (2016-10-14)
 • Pozytywna zmiana, dziękuję :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 3
  Y.(2016-10-15)
 • Słuszna koncepcja. Teraz czekam na kolejną, ograniczenie prędkości na ulicy Stoczniowej przy Alstomie / GE. Słaba widoczność, przejscie dla pieszych, duży ruch, nietrudno o wypadek, warto zareagować wczesniej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 3
  (2016-10-15)
 • popieram przedmówcę - klientka przychodni Krasnal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  (2016-10-15)
 • O ja, policja może wnioskować o zmiany. I do tego na lepsze. To może więcej rond? Wszędzie gdzie się da, tylko bez przebudowy jak na Konopnickiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  (2016-10-15)
 • Rondo Kościuszki Królewiecka błagam ! Wyjechać z Kościuszki w lewo, w królewiecką to akrobacja, albo czekanie 10 minut. A korek kończy się przy hotelu "Młyn", Rozebrali stację benzynową - była okazja. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 0
  KierowcaJM(2016-10-15)
 • następna inwestycja NIEZBĘDNA dla miasta Czy było tam zbyt bezpiecznie? Teraz jadąc Moniuszki można będzie cisnąć "gaz do dechy". Ul Kościuszki z wybojami, zapadającymi się studzienkami, ''sypiącą" się nawierzchnią nikomu nie przeszkadza; wyjazd z Kościuszki na Królewiecką graniczący z samobójstwem też nie, o przejeżdzie przez tory tramwajowe "urywającym" zawieszenie nie wspomnę. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 0
  (2016-10-15)
 • W ruchu drogowym nie ma czegoś takiego jak droga główna, jest tylko z pierwszeństwem przejazdu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  fhfhg(2016-10-16)
 • Oznakowanie owszem, zmieniło się, ale jakoś kierowcy tego nie odnotowali;-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  szymanowski(2016-10-18)
 • No i się zaczęło z samego rana. Policja stoi i poucza kierowców. Przy okazji zlikwidowali przejście dla pieszych na Moniuszki do parku Dolinka. Piesi teraz albo mają fruwać albo chodzić naokoło i gdy młodzież wyjdzie z autobusu to nie będzie jak przejść na tym wąskim chodniku. Kto wpadł na ten pomysł i czemu ma to służyć?Ktoś znowu wziął za to pieniądze!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2016-10-19)
Reklama