UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu

Od jutra, 3 października, zmieniona zostanie organizacja ruchu w związku z przebudową 503.

Z ruchu drogowego wyłączona zostanie północna nitka (od strony dworca Elbląg Zdrój) Trasy Unii Europejskiej - od skrzyżowania z Browarną do skrzyżowania z Portową. Zamknięty zostanie wylot ulicy Portowej do Browarnej. Wyjazd z ul. Portowej do Browarnej odbywać się będzie przez nowo wybudowany fragment ul. Nowej 2 (nazwa robocza) tymczasowym utwardzonym wyjazdem na wysokości ul. Lubranieckiej. Planowany termin funkcjonowania organizacji ruchu: do 10 grudnia.
      
       Zamknięty zostanie Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej. Dojazd do posesji możliwy będzie od ul. Niskiej przez nowo wybudowaną ul. Nową 1 (nazwa robocza).
      
       Planowany termin funkcjonowania zmienionej organizacji ruchu do 31 października.
      
Anna Kleina, Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Nauczyli by się do tych informacji prasowo-drogowych załączać jakiś plan poglądowy.
 • tak napisane że bez mapy nie da się tego rozczytać i dowiedzieć jak w takim razie na most UE wjechać teraz będzie można chcąc się dostać za kanał
 • Do poprzednik wypowiedzi: Nie umiecie czytac ze zrozumieniem. Wyraznie napisano, ze jedna nitka Trasy Unii Europejskiej od Browarnej do Portowej bedzie zamknieta!!! Wiec jasne jest chyba, ze druga nitka trzeba bedzie jechac!!!!
 • co by tu jeszcze rozkopać?
 • Ulice i skwery z nazwy nic mi nie mówią, a mieszkam w tym mieście 40 lat. Może to informacja nie dla Elbląga ?
 • do PC powiem Ci że wcale nie wjedziesz na most unii haha kładek nie ma dwa lata, na Kardynała Wyszyńskiego remont (dziwne że nie zamknęli) przez rzekę w pław albo kajaki se pokupować. A do komentarza nr 1 ja mam 27 lat w Elblągu nie mieszkam już 2 lata i wiem gdzie są te ulice i skwer - to że Ty nie znasz miasta w którym mieszkasz to inna sprawa.
 • Jaśq chodziło mi o most na trasie UE i o wjazd na niego jak teraz się będzie odbywać a Ty mnie u o kładkach piszesz. .. OMG
 • jak nie rozumiecie to wystarczy się przejechać raz. Skwer ofiar to za seminarium; ) a mi za to wstyd ze ludzie mieszkają w takim malym mieście tyle czasu i nie znają ulic.
 • serio ale ja tez musiałam kilka razy przeczytać te pare zdań i spojrzeć na plan miasta żeby "mniej wiecej" zrozumieć co autor tekstu chciał przekazać. .. i więcej się chyba dowiedziałam z komentarzy; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dnigga(2012-10-03)
 • Wstyd mi za tych, ktorzy nie zrozumieli tego artykulu za pierwszym razem. Widac jak bardzo nie znacie miasta.
 • pisze o kładkach i moście na kardynała bo to przeprawa przez rzekę tak jak most ue i na każdej z tych przepraw jakiś problem - nie mogli by po koleji każde a nie wszystko na raz? dla tego piszę o kładkach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_24339(2012-10-03)
Reklama