UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo dla ZKM, ale organizatorzy nie staneli na wysokosci zadania. Nie ma informacji ktore ulice bedą zamknięte. Niektorzy musza wyjechac i uzyc do tego samochodow. Skad mam wiedziec gdzie postawic samochod jak nie ma informacji o wyłaczonych z ruchu ulicach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    Jerzy Lebioda(2021-07-14)
  • redaktor @Jerzy Lebioda - Wkrótce opublikujemy informację o zamkniętych ulicach na czas zawodów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    redaktor(2021-07-14)
  • @redaktor - O godz, 10,wyjeżdzam z ul Pływackiej na wczasy, i nikt mnie nie zatrzyma, rozjadę wszystkich, kto będzie próbował mnie nie wypuścić z ulicy, Organizujcie sobie na lotnisku, albo gdzieś poza miastem, my też jesteśmy ludzmi i mamy swoje prawa, i nikt mnie nie będzie ograniczał,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    15
    emerytka(2021-07-14)
  • @emerytka - A zaszczepiłseś się?? bo już zostałeś ograniczony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    paweł879(2021-07-14)
  • @emerytka - Typowy roszczeniowy koscielno- kaczy odpad ludzki z ciebie. Mam nadzieję że po "rozjechaniu wszystkich "zostaniesz zastrzelona w pościgu mento
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    11
    Ch ci w(2021-07-14)
  • @emerytka - Z Pływackiej, no tak. .. To wszystko tlumaczy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    I raz i dwa(2021-07-14)
  • @emerytka - założysz się? jeśli będziesz fikać raz dwa zatrzyma cię ochrona w przypadku takiej imprezy z reguły uzbrojona a i policja w stanie gotowości, myślę że suka bez problemu nawet w czasie imprezy cię zawiezie na tysiąclecia
  • Nie strasz nie strasz bo się zes. .. .sz
  • Chciałbym zobaczyć jak ochrona zatrzymuje kogoś kto nie myśli wcale się zatrzymać.
  • @Jerzy Lebioda - W doopie
  • @redaktor - Tylko żebyście zdążyli przed rozpoczęciem imprezy, a nie jak zwykle info po wydarzeniach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Sołtys Pcimia(2021-07-18)
  • @emerytka - Jaka próżność przez was przemawia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    BasiaK(2021-07-18)
Reklama