UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • śmieszne rzeczy piszecie znawcy przecież widać że jechał na zimówkach więc słabą miał przyczepność jak się rozgrzały. .. itd. .. .itd. .. dla mnie proste.
  • Januszku co ty wypisujesz jak stwierdziłeś że to opony zimowe?? A jak byś miał jakiekolwiek pojęcie to byś wiedział że im miększa opona tym lepsza przyczepność a takie parametry właśnie posiada opona zimowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Znawca fachowiec Mistrz(2020-07-25)
  • @Znawca fachowiec Mistrz - Nie masz pojęcia, co piszesz !!! Ona jest miększa przy temperaturze poniżej 7 stopni, dlatego jest skuteczniejsza zimą baranku !!!
  • Wiem co piszę bo jestem znawcą a na dodatek Mistrzem latem jest jeszcze miększa a co za tym idzie bardziej przyczepna proszę się doszkolić w tej dziedzinie a przyznasz mi rację. A jesli chodzi o temperaturę poniżej 7stopni to chodzi o to że opona letnia przy tej temperaturze twardnieje i nie zaleca się jazdy na niej przy tych temperaturach wtedy zaleca się jazdę na oponach przystosowanych do niższych temperatur tzw zimowych. A dla sprostowania to ona nie robi się miększa przy temp 7stopni ona jest wykonana z innego rodzaju gumy i czy to lato czy zima zawsze jest mieksza. Hashtagi: #Znawca,#fachowiec,#Mistrz
  • @Znawca fachowiec Mistrz - podejrzewam że jesteś stary i uparty ale zobrazuję ci to: piłka która jest twarda np pingpongowa lub nawet nożna możesz ją rzucić o podłogę i nadać jej tor lotu czyli ty decydujesz w którą stronę się odbije a piłeczkę z ciastoliny jeżeli rzucisz o podłogę to nigdy nie wiesz w jakim kierunku się odbije bo jest zbyt miękka. ps. zapytaj wnuków co to ciastolina i zróbcie eksperyment.
  • No właśnie przyznaleś mi rację pisząc że ciastolina rzucona na podłogę pozostaje w miejscu właśnie ze względu na jej miękkość Ty nawet nie rozumiesz tego co piszesz więc o czym my mamy rozmawiać pozdrawiam serdecznie Mistrz fachowiec
Reklama