UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z igły widły. Nie chcesz płacić, parkuj gdzie indziej. Na Starym Mieście jest wiele darmowych miejsc do parkowania. Jako mieszkaniec tej dzielnicy miasta jestem zadowolony, że są pobierane opłaty, ponieważ mam gdzie zaparkować. A mieszkańcom przysługuje darmowy abonament. Ponadto nie wyobrażam sobie malowania białych linii na bruku, tragedia, Konserwator ma rację. Kolejny przepis niedostosowany do rzeczywistości, pewnie niedługo go zmienią. Poza tym jak mnie uczono, podstawą są znaki pionowe a malowanie to oznakowanie uzupełniające, które mają mniejszą rangę niż znaki "stojące". A opłaty za parkowanie w Elblągu, chyba są jedne z najmniejszych w Polsce. Te dwa złote to nie majątek. Przynajmniej starówka nie jest wielkim parkingiem jak kiedyś przed wprowadzeniem opłąt.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    12
    Andrzej50(2015-05-19)
  • Opłaty są najmniejsze w Polsce?? Są mniejsze gdzie można parkować już od 10 gr, a u nas ?? potrzebujesz 5 minut musisz wrzucić 1 zł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    okoniowaty(2015-05-19)
  • Przepis jest taki, że muszą być oznaczenia pionowe więc muszą być !!! Nie podoba Ci się drogi Jędrku50 taki przepis więc przeprowadź się do innej dzielnicy gdzie miejsca parkingowe wyznaczone są zgodnie z przepisami i tam sobie mieszkaj !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Zdzisiek60(2015-05-19)
  • ~okoniowaty: Ja się nie znasz to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd. 15min - 50gr. zkm.elblag.com.pl
  • dobrze masz rację 0,50 gr, za to w innych miastach masz cennik od 0,10 gr. Czasem potrzeba stanąć na krócej niż 15 minut.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    okoniowaty(2015-05-19)
  • Pomijając fakt, że jeśli chcę stanąć na 20 minut muszę wrzucić 1 zł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    okoniowaty(2015-05-19)
  • ~okoniowaty: Jak chcesz stanąć na 20min to wrzucasz 70gr. Płaciłem za parkowanie chyba w 20 miastach w Polsce i nigdzie nie było od 10gr. Gdzie są takie ceny i zakres opłat? Chętnie tam pojadę i zaparkuję auto. Jak się bijesz o 10gr to może przerzuć się na chodzenie piszo lub rowerem, wtedy będziesz parkował za darmo. Elbląg i tak jest jednym z tańszych miast pod względem SPP: pierwsza godz 1,90zł gdzie np. w Gdańsku 3zł, Olsztyn 2,50zł, mniejszy Słupsk 2,5zł, a w porównywalnym pod względem ludności Opolu 2zł.
  • Biję się o 10 gr bo jest u nas w mieście bieda, a ceny jak w wielkiej aglomeracji, i wiesz co?? Nie korzystam w Elblągu ze SPP jeżdżę na rowerze do pracy dzień w dzień, na zakupy na piechotę i jest mi z tym dobrze, w Gdańsku parkowałem od 10 gr można było już parę minut stanąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    okoniowaty(2015-05-19)
  • No to gratuluję szybkich nóg. .. w Gdańsku 10gr=2min. Zanim wrócisz do auta włożyć bilecik za szybę to już minuta mija wiec to całkowicie bezsensowne rozwiązanie. Poza tym w Elblągu przecież nie musisz parkować w miejscach wyznaczonych SSP np. na Starym Mieście, możesz stanąć na chodniku na przeciw parkometru, a policja i straż miejska i tak ma to w d**ie, że to wbrew przepisom;)
  • Odebrać wyniki od lekarza spokojnie mi wystarczyło 20 gr. w Gdańsku, po czym przyjechałem do Elbląga i trzeba było wrzucić 1 zł + automat nie wydaje reszty - nie wiem jak to jest teraz bo omijam SPP jak tylko mogę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    okoniowaty(2015-05-19)
Reklama